Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

M�j coming out-cz�ciowy
Pami�tam to jak dzisiaj,. 13 stycznia. Poprawiny studni�wki. Ca�y w skowronkach wchodz� na sal� i si� bawi�. Do czasu. Jeden z koleg�w powiedzia�, �e wstawi� CO� CIEKAWEGO na FB. Ba�em si�, �e m�g� zna� prawd�. Nikt nigdy nie wiedzia�, co mu strzeli do g�owy. Oczywi�cie ja od razu posmutnia�em. "Co ja zrobi�, kiedy wszyscy si� dowiedz�?" Moi najbli�si znajomi z pytaniem czy co� si� sta�o. Nie, nic, tak po prostu jako� nic mi si� nie chce. Dwie przyjaci�ki to zauwa�y�y i pyta�y, permanentnie, czy co� si� sta�o. Odpowiada�em-"Nie". Jedna z nich chcia�a zej�� na d�. Spyta�a, czy p�jd� z ni�. My�l�, czemu nie. I tam na dole te� si� pyta�a i m�wi�a: "Czemu jeste� taki smutny? Nie takiego Ci� znam. Powiedz mi." Taki monolog z jej strony trwa� z 15 minut. A ja jej powiedzia�em :"Nie b�dziesz mnie ocenia�?", odrzek�a:"Nie". Wtedy ju� �zy lecia�y mi po policzkach, nie mog�o mi to przej�� przez gard�o, wi�c na telefonie napisa�em :"JESTEM GEJEM". Przytuli�a mnie mocno, uroni�a kilka �ez i powiedzia�a, �e to nic nie zmienia. P�niej poprosi�em, �eby posz�a po t� drug�-p�niej w tr�jk� si� przytulili�my, p�akali�my a one powiedzia�y: "To nic nie zmienia. Niewa�ne kogo kochasz. Jeste� naszym przyjacielem i nim b�dziesz, bez wzgl�du na wszystko".

�ycz� Wam, aby wasze ujawnienie si�, chocia� minimalne, wygl�da�o podobnie. Ja jeszcze uroni� �z�, kiedy o tym my�l�.
Smile

Ja te� powiedzia�em o sobie przyjacielowi - chyba 3 lata temu, kt�ry my�l�, �e cho� si� z tym nie pogodzi� do ko�ca to nie zrobi� z tego wielkiego hallo, ale zaakceptowa� mnie takim jakim jestem.
Oczywi�cie �zy by�y, bo to nie takie �atwe otworzy� si� przed kim�, na kim Ci zale�y i kogo nie chcesz przypadkiem straci�.

Ja powiedzialem tylko kolezance piszac jej smsa

Wy to macie odwage. Gratuluje.

Lucek, a Ty to jak jakis scenariusz z fajnego filmu opisales. A co ten kolega wstawi� ciekawego nj FB?!

�ycie to czasami film. ca�e �ycie mam pod g�rk�, ale przyjaci� mam najlepszych na �wiecie!

co wstawi�...hmm...�e nauczycielka od maty dobrze schodzi do parteru! Pfft

Gratuluj� odwagi. Ja sam zamierzam w najbli�szym czasie zwierzy� si� przyjacielowi (jakby co, to si� w nim nie zakocha�em Pfft). Boj� si� tej sytuacji cholernie, ale z drugiej strony w ko�cu chc� to komu� z mojego otoczenia powiedzie�. Trzeba zwalczy� strach i patrze� na przysz�o�� z uniesion� g�ow�.

Pozdrawiam

gratuluj� odwagi, kiedy przypominam sobie wszystkie emocje zwi�zane z moim comingoutem to a� mi si� wszystko trz�sie. ale uczucie po fakcie �wietne

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1