Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Modny gej
Siema! Szukam na forum jakiego� tematu modowego i nie mog� znale��. Jakie sklepy najcz�ciej odwiedzacie? Jaki macie styl?

interesuj� si� troch� mod�. Zakupy w internecie robie stosunkowo cz�sto i nie mam jednego sklepu w kt�rym siedz� tylko i wy��cznie. ja ubieram si� w stylu bardziej sportowym, p�sportowym.

Ja w zale�no�ci od czasu, czasem chodz� do galerii handlowej, ale tylko wtedy kiedy mam czas. zakupy w internecie s� mniej czasoch�onne. szczerze m�wi�c czas jest jedynym wyznacznikiem gdzie robie zakupy

jumfitee napisa�/a:
interesuj� si� troch� mod�. Zakupy w internecie robie stosunkowo cz�sto i nie mam jednego sklepu w kt�rym siedz� tylko i wy��cznie. ja ubieram si� w stylu bardziej sportowym, p�sportowym.


jak ��czysz ze sob� ciuchy? w sensie sport i elegancj�? czytam czasem blogi modowe i ci�ko jest czego� nie zepsu� Smile

ja to w�a�ciwie inspiruj� si� r�nymi blogami modowymi i tak jako� wychodzi, nie wiem co Ci poradzi� hehe Smile kwestia gustu chyba

barneykise napisa�/a:
jumfitee napisa�/a:
interesuj� si� troch� mod�. Zakupy w internecie robie stosunkowo cz�sto i nie mam jednego sklepu w kt�rym siedz� tylko i wy��cznie. ja ubieram si� w stylu bardziej sportowym, p�sportowym.


jak ��czysz ze sob� ciuchy? w sensie sport i elegancj�? czytam czasem blogi modowe i ci�ko jest czego� nie zepsu� Smile


mo�e przejrzyj sobie fotki na printest czy grafika google w poszukiwaniu fajnych styl�wek. najlepiej znajdz kogo�, kto wizualnie jest podobny do Ciebie i zobacz jak si� ubiera

Tak, to co kolega wy�ej napisa� to dobra opcja. mog� jeszcze poleci� sklepy w kt�rych kupuj� ciuchy. tak�e kupuj� cz�sto w internecie, bo tam naj�atwiej znale�� promocje i wyprzeda�e. ciekawe ciuchy s� na denley.pl, ale te� w innych sklepach stacjonarnych i niestacjonarnych... kwestia czasu. jak mi si� chce to chodz� na zakupy, a jak nie, to robi� je z domu.a tamt� stron� poleci�em bo najwi�cej tam zamawiam. ale wszystko jest spraw� indywidualn�.najlepiej sobie samemu poszpera� w internecie i poszuka�. i tak jak wspomnia�em wcze�niej, warto szuka� inspiracji

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 5