Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Mam problem i potrzebuj� rady.
Witajcie. Ot� mam pewnien problem. Mieszkam w internacie i ze mn� w pokoju jest pewnien 19-latek. Bardzo mi si� podoba, i jestem prawie pewny, �e te� jest gejem. Uwa�am tak, poniewa� zabiega o jak najbli�szy kontakt ze mn� tj. Ci�gle chce ze mn� ' bi� si� dla zabawy ', jak ze mn� rozmawia stale patrzy mi w oczy itp. Gdy robie �artobliwe aluzje do mojej orientacji to �mieje si� z tego, nie wyzywa, du�o czasu sp�dzamy razem, i traktuje mnie inaczej ni� innych mieszka�c�w internatu. Jednak�e nie jestem do ko�ca pewny czy jest gejem. Jak to sprawdzi� ?

Wypytaj go co sadzi o gejach, je�li nie ma nic przeciwko nim to mo�e powiedz mu, �e jeste�? Tylko najlepiej ba� pewny, ze ci� nie wyda w razie czego.

Jaka fajna histotia :-D Niczym z bajki xd

Taaa xD Fajna, jednak�e nie wiem co zrobi� ;D

spr�buj go pokusi�, oczarowac i sprawdzi� jak zareaguje xd

Tylko uwa�aj �eby ci� nie wyrzuci� przez okno..... Jak si� w nim ju� zakochasz , to dopiero si� zastanawiaj, a teraz po co ci to?

Taa hahaha xD Pokusi�, oczarowa� ;p W jaki spos�b ? Jakie� propozycje ;D ? W�a�nie w tym problem, �e chyba si� zakochuj� Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10