Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Lekcja W-F
Hej.

Mam problem zwi�zany z lekcj� W-F, nie chodzi o sam przedmiot, ale o przebieranie si� w szatni Sad

Podczas przebierania wi�kszo�� czasu jeste�my w samej bieli�nie, a dla mnie jest to do�� k�opotliwa sytuacja. Macie jakie� pomys�y jak sobie z tym radzi�, albo jak wy dajecie sobie z tym rade.

czekam na odpowiedzi Smile

Nie patrze� si� w miejsca intymne,i pomy�le� sobie �e to kto� kogo nie lubisz.. i za�atwione xDD Pfft

My�l�, �e wielu z nas mia�o ten problem kiedy�.

Dla mnie to zawsze by�o k�opotliwe i stresuj�ce, ale gdy by�by sytuacje, �e nie my�la�em o tym to sprawa si� unormowa�a Grin Zawsze w szkole ba�em si� tego przebierania. Gdy na studiach chodzi�em na WF i w szatni by�o wielu facet�w, przystojnych cz�sto, zda�em sobie spraw�, �e nie ka�dy facet w majtkach musi mnie podnieca�, wtedy te� stara�em si� nie my�le� i nie fantazjowa�. Pomog�o Grin

Ja te� mam to, cz�sto mi staje....

Po prost nie mo�esz zwraca� na to uwagi... Sam si� nakr�casz my�l�c o tym... Ja jak si� przebieram nie zwracam uwagi na inne osoby... Jak si� ju� przebior�, siadam sobie na �aweczce i nie patrze na tych rozebranych. ;].

Gorzej jak sa prysznice ,a kumple rozbieraja sie kolo ciebie Grin Chociaz najprosciej to skupic sie na czyms innym ,ja myslalem o nadchodzacych sprawdzianach albo o polonistce ,ktora dawala mi w kosc cale liceum Wink

Przede wszystkim chodzi o prysznic, mam koleg�w, kt�rzy uwielbiaj� sobie "Por�wnywa�" albo jak to okre�laj�: "Wali� w doborowym towarzystwie"


szcz�ciarz Smile

Ja tam nie mam tych problem�w, z ch�ci� �wicz� na wf,mo�e i patrz� si� znajomym na gacie, ale potrafi� to opanowa�, szczerze wi�kszo�� m�odych gej�w nie lubi wf, to troch� przykre

Ja tam problemow z tym nie mialem...Myslalem jedynie kto z kim zagra w druzynidmby bylo fair play..hehe.

Kwestia przyzwyczajenia; u mnie w pracy co dzie� widz� w szatni koleg�w na golasa i nie mam z tym problemu. Po prostu nie my�lisz o tej sytuacji w kategoriach erotycznych i tyle...

U mnie problemu nie by�o. Jako, �e mam nieco s�absze serducho, to mia�em zwolnienie z WFu i jaka by�a frajda kiedy tak sobie siedzia�em, a inni dooko�a mnie si� przebierali... Ehh... szkoda, �e to mine�o...

Pozdrawiam

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4