Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

kto mnie pokocha jak d�ugo musze by� w samotno�ci
Siemka do�wiadczam w�a�nie samotno�ci i naszego trudnego �rodowiska wi�kszo�� niepotrafi my�le� racjonalnie potrafi� �y� czyj�� krzywd� a w koncu wszyscy jeste�my lud�mi z krwi i ko�ci ci�ko jest znale�� osob� opiekuncz� ciep�� szczer� uczciw� wiern� i u�miechni�ta.

Zgodze sie z Toba w 100%. Mam 24 lata i jestem zupelnie samotny. Mialem miec dobry zw�azek z cudownym facetem lecz mialem dopiero 18 lat i spanikowalem i tak do tej pory szukam tego jedynego. Zaluje do tej pory. Ja tak samo chcialbym kochac i byc kochanym

all, mie przesadzacie czasem z tym seksem na portalach. Na tym raczej nie ma z tym du�ego problemu. Oczywi�cie trudno znale�� kogo� przez portale, ale to dotyczy wszsytkich serwis�w.
who_am_I je�li kogo� poznasz przez net i ci si� nie spodoba to jest dla ciebie argument �eby zrywa� z tak� osob� znajomo��? Nie pr�bujesz znale�� warto�ci poza sfer� fizyczn� w cz�owieku?
vadgordo, jeste� w Szwecji?, wi�c chyba ci�ko b�dzie Ci kogo� znale�� poprzez polski portal. tutaj raczej tubylcy pisz� Wink swoj� drog� opowiedzia�by� jak wygl�da �ycie os�b takich jak my w Stockholmie...

vadgordo, na przyk�ad czy Szwecja jest rzeczywi�cie krajem tolerancyjnym, czy jest to tylko propaganda medialna, chodzi mi zar�wno o kwestie prawne jak i o stosunek spo�ecze�stwa. No i czy �ycie jest tam bardzo drogie, czy �atwo znale�� prac� nie znaj�c j�zyka szwedzkiego?

Hej - czy tu sie mowi o milosci, raczej nie. Przezylem w jednym zwiazku juz 19 lat dotychczas niczego mi nie brakowalo. Polska stala sie o dziwo krajem zaklamanym pelnym pruderji. Obserwuje, ze cale zainteresowanie znalezieniem milosci zbiega sie do pieniedzy i/lub ilosci miesni. Mysle, zeby kogos znalezc trzeba dac cos z siebie a ja widze, slysze i czytam tylko: oczekuje oczekuje.... Panowie nie oszukujcie siebie samych! Jezeli poszukiwanie milosci zaczyna sie od wymiany numerkow no to gratuluje, ta droga mozna znalezc czlonka o srednicy x wiecej nic. Ale gdyby ktos chcial wiedziec jak znalezc prawdziwa milosc chetnie sluze rada pozdrawiam Smile

Makemix znasz porad� uniwersaln�...?

viktigt �r vad mellan Smile A uniwersalnie to trzeba o milosc walczyc i zmierzyc sie z jej gwaltowna natura - wiekszosc ludzi szuka milosci jak batonikow w supermarkecie - musza byc lekkie najlepiej ekologiczne i cos tam cos tam...zacznijcie moze zwracac wiecej uwagi na otoczenie - a na 100% znajduje sie ktos blisko kogo warto pokochac... ale najpierw trzeba zaczac widziec :-)

vadgordo napisa�/a:
Ten swiat jest dziwny .. a mianowicie ,ludzie ktorzy potrafia krzywdzic i zyja krzywda ,ktora sprawia im przyjemnosc . Bylem kiedys w zwiazku 2 lata . Bylo fajnie dobrze , ale dowiedzialem sie ze on mnie .. zdradza . No nic , jestem juz w samotnosci 3 lata , nie czuje sie w tym stanie dobrze . Ciezko jest znalezc sobie kogos normalnego . Tak jak wyzej kolega napisal.. Tyle tych portali , wiecej zdjec , mozna w czym wybierac ... tak mozna .. ale niestety , wiekszosc ma kutasa w glowie za przeproszeniem , chca sie umawiac tylko na sex .. I tu nasuwa sie pytanie .. ''czy w koncu znajde kogos , kto potrafi uzywac w 100% swojego serca , odwzajemnic uczucie , byc szczerym ? '' nie wiem .. kazdy dzien jest zagadka .. moze sie w koncu trafi taki jeden Smile no nic .. na mnie juz czas , uciekam spac bo zaraz z powrotem do pracy . Pozdrawiam!Smile B.

Tak jest on bardzo dziwny i wiele ludzi co krzywdz� drug� osob�.Zastanawiam sie nad jednym czego nie mo�e by� tak jak facet z kobiet� tak samo facet z facetem.Jeste� m�odym facetem i zastanawiam si� dlaczego nie mo�esz znale�c kogo� kto ci� pokocha a ty jego no wiesz mi w tym wieku jest ju� trudno bardzo da� bym wiele �eby sw�j wiek zmieni� na m�odszy ale niestety nie da si� i ka�dego czeka ten wiek z czasem taka jest kolej �eczy ale bardzo bym chcia� by� kochanym i kocha� kogo� codziennie k�a�� si� spa� i rano budzi� si� ptrzy jego boku a je�eli chodzi o ten sex to w mi�o�ci nie ma mi�o�ci bez sexu ani sexu bez mi�o�ci to idzie w parze chyba �e kto� lubi to i skaka� z kwiatka na kwiatek pozdrawiamWink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7