Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Kto chcia�by mieszka� w Pary�u?
http://www.youtub...pl_RpE9g2g


Edytowane przez hetman dnia 13-05-2011 21:47
Pary� jak ka�de inne miasto �wiata .. ma swoje uroki i ciemniejsz� stron� Wink

No w�a�nie - oby w Polsce by�o jak najmniej tej CIEMNIEJSZEJ strony.
Tymczasem Tusk zaprasza 50 czarnych !!!

t� ciemniejsz� stron� s� ludzie tacy jak ty, bo z twojego komentarza zalatuje rasizmem

J'aimerais vivre à Paris/Chcia�bym mieszka� w Pary�u

Dla tych co nie byli w Pary�u - jest to pi�kne miasto... Z pewno�ci� poprzednik ma racje ma wady i zalety.

No ja akurat w Pary�u nie chcia�bym mieszka�. Poza wie�� Eiffla, Polami Elizejskimi i Louvre'em nie ma tam nic ciekawego. A brudno jest pono� strasznie, auta s� poobijane... nie to nie dla mnie.

ja te� bym mieszka� na sta�e tam raczej nie chcia�, to �adne na pewno miasto ale "na chwil�"

nasza Warszawa lepsza Pfft

http://www.youtube.com/watch?v=m5CE1yPDxAs

Stala praca + mieszkanie i juz mnie tu nie ma.

Caspian napisa�/a:
keramit: W takim razie ja w tej chwili odpowiadam na og�oszenie i daj� mu sta�� prac� i mieszkanie, no i co, on ma by� "moim ch�opakiem" mimo, �e nie ma �adnych uczu� mi�dzy nami... wybacz, ale wydaje mi si�, �e je�eli kto� szuka prawdziwej mi�o�ci, to nie w taki spos�b...


No �adnie! A JA Ci� kocha�em...ehh xDD a jaka p�aca?! Hehe

Wiem, ze to byl przyklad Grin

No nie wiem zastanowie sie. Zapytam mamy i dam Ci znac. Ok?

Hehe, no tak Pfft. Troche wyrosnietym - lecz dla matki zawsze dzieckiem Smile.

Caspian napisa�/a:
Oj, to tylko taki przyk�ad! Dalej mo�emy si� kocha� Grin
3600 netto/mies + samoch�d s�u�bowy, telefon i laptop Grin


Prosz� prosz� dajesz wi�cej ni� �rednia krajowa i jeszcze te drobiazgi tj. samoch�d, laptop i telefon to i ja zaczn� powa�nie my�le� o twojej propozycji zatrudnienia Wink

Mama sie nie zgodzila Sad powiedziala, ze jak laptop to nie. Teraz tablet jest na topidm.

Co racja to racja...:'(

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7