Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Kremy dla facet�w
Czy macie do�wiadczenia z kremami dla m�czyzn?
Zawsze mia�em odraz� do kolesi, kt�rzy si� kremuj� na twarzy (jak ciocie!), ale od pewnego czasu kusi mnie spr�bowa�. Tak pe�no tych krem�w i zauwa�y�em, �e kupuj� je tak�e kolesie hetero, kt�rzy chodz� na zakupy ze swoimi dziewczynami :]
Tylko czy takie kremy nie zaszkodz�?

Wbrew temu co nag�a�niaj� koncerny kosmetologiczne sk�ra faceta nie potrzebuje takiej piel�gnacji jak kobieca. Je�li masz such� sk�r� albo wra�liw� to si� w taki krem zaopatrz. Ja bym na to pieni�dzy nie wydawa�. Wyj�tkiem mog�aby by� bardzo mro�na pogoda zim� - wtedy faktycznie u�ywam kremu nivea.

no oczywi�cie ,�e faceci r�wnie� powinni u�ywa� krem�w,przecie� to normalne !!! Mamy 21 wiek nie �redniowiecze !!!!


z tego co widz� masz 23 lata wi�c spokojnie wystarczy Ci zwyk�y krem nawil�aj�cy (jeste� jeszcze m�ody Smile
Je�eli o mnie chodzi to spr�bowa�em ju� naprawd� mn�stwo krem�w w tym tak�e tych z tzw."g�rnej p�ki" i dla mnie niezawodnym i numer jeden jest ci�gle DAX MEN ,niedrogi (ok20 z�) i naprawd� porz�dny krem !!! Nie cerpi� wszelkich L'oreal ,kt�re po aplikacji ci�gle nie wsi�kaj� i sk�ra si� okropnie b�yszczy brrrrrrrrrrr,czego nie cierpi� !!!!! Pod oczy od dawna u�ywam A&A oczywi�cie dla m�czyzn,r�wnie� dobra cena i wydajno��.
Po prostu sam musisz popr�bowa� i zdecydowa�,kt�ry b�dzie najlepiej odpowiada� Twojej sk�rze,ale jedno jest pewne szukaj tylko w m�skich propozycjach,sk�ra m�ska ma zupe�nie inne potrzeby od damskiej Smile
Wi�c do Rossmann-a i udanych zakup�w !!!! Smile

Jest jeszcze jeden cudowny kosmetyk dodaj�cy "powera" m�skiej sk�rze ,jest nim Serum Boss-a Skin Boss, stosuj� go szczeg�lnie por� zimow� �eby o�ywi� sk�r�,ale naprawd� jest �wietny i bardzo wydajny.U�ywam go tylko na noc bo jak wiadomo wtedy sk�ra odpoczywa i ch�onie z krem�w co najlepsze,a serum to tka mega dawka wszystkiego najlepszego . Na allegro mo�na kupi� je ju� od 80 z� ( tester) Pmi�taj jeszcze o jednym warto zainwestowa� w peeling do twarzy , stosujesz go raz na tydzie� ,a zobaczysz jak sk�ra to kocha,no i kremy lepiej si� wcha�aniaj�,a bu�ka jest g�adka jak "dupa niemowl�cia" Smile

kenzo35 napisa�/a:
no oczywi�cie ,�e faceci r�wnie� powinni u�ywa� krem�w,przecie� to normalne !!! Mamy 21 wiek nie �redniowiecze !!!!

a to ciekawe? Sk�ra facet�w od czasu �redniowiecza si� jako� zmieni�a? W�tpi�. Jedyna r�nica jest taka, �e 21 wiek jest wiekiem bombarduj�cych nas ze wszystkich stron reklam. Chcecie mie� zdrow� sk�r� to prowadzcie mo�liwie zdrowy tryb �ycia, a nie smarujcie si� mazid�ami. Oczywi�cie je�li kto� chce swoj� kas� wydawa� na to niech to robi, jego brocha.
http://zatonski.pl/?p=34

Czy przenikanie substancji zawartych w kosmetykach to marketingowy chwyt? Wed�ug najnowszych bada�, tak. Jak twierdz� naukowcy, g��boka penetracja substancji zawartych np. w kremach jest mocno naci�ganym komunikatem.
http://kobieta.dz...znosc.html

A mnie si� wydaje, �e najlepiej zwyczajnie uda� si� do kosmetyczki, gdy� jak to ju� kto� wcze�niej wspomnia� " mamy XXI wiek" Smile
Oczywi�cie zaufanej lub najlepiej znajomej, takiej kt�ra nie skasuje za du�o, a przy tym udzieli stosownych porad. Nie ka�dy jest omnibusem i wie jaki krem stosowa�, a przy okazji z pewno�ci� udzieli bezcennych rad Smile

najlepsze s� Nivea, reszta i tak ma bardzo podobny sk�ad. Czemu Nivea ? bo ich kosmetyki jako jedne by�y testowane na ludziach, g�wnie na �ydach podczas II wojny �wiatowej. �adna inna marka pod tym wzgl�dem im nie dor�wna.

Poza tym twarz powinno si� my� sam� wod� (najlepiej ciep��) �adnych dziwnych myde�, �eli, pianek.

Ja wam polecam niedrogi krem Ziaja nawil�aj�cy dla m�czyzn z serii Yego; zawsze go stosuje po goleniu, moim zdaniem o wiele lepszy ni� te wszystkie balsamy po goleniu takich firm jak Nivea, L'oreal i inne.
images.okazje.info.pl/p/uroda/6141/ziaja-yego-krem-nawilzajacy-50-ml.jpg


Edytowane przez mouret dnia 06-01-2013 14:05
moja kole�anka zam�wi�a na �wi�ta mamie krem z Avon...dla m�czyzn. zwyk�a pomy�ka Wink pytam si�, co zrobisz, a ona na to-no co, dam jej. druga kole�anka zam�wi�a ten sam krem dla swojej mamy, da�a go jej. po kilku dniach pyta si�-mamo, no i jak tam krem? a ona odpowiedzia�a: dobrze ch�odzi xD
Cool

hhaa, dobre . Ja osobi�cie u�ywa kremy i balsamy . Nie widze nic w tym z�ego. Ba nawet czlowiek lepiej po jakim� czasie po nich wygl�da. Ziaji te�u�ywa�em.

Krem do r�k- be beaty z biedronki czerwony( podr�bka garniera) z reszt� dobra
Do twarzy ziaja kakowy ( mn�stwo magnezu) znikaja oznaki przem�czenia na twarzy i sk�ra jest nawil�ona.
Po za tym stosuje tonik ziaji aloesowy i nie mam problemu z pryszczami czy czym� takim;P

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1