Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Kolega z klasy
Hmm wydaje mi si�, �e faceci raczej tak nie �artuj� :-). Zaproponuj jakie� wsp�lne picie, pod wp�ywem alkoholu ludzie zazwyczaj m�wi� to czego nie powiedz� na trze�wo.

Po pierwsze - s� dwie osoby w klasie kt�re cz�sto sobie �artuj� z podtekstami. Po drugie strasznie ci�ko jest go wyci�gn�� gdzie� poza szko��, jeszcze mi si� nie uda�o.

Jak b�dziecie sami to porusz jako� ten temat, np. �e dowiedzia�e� si�, �e Tw�j jaki� tam znajomy jest gejem i zapytaj si� go co on by zrobi� gdyby si� dowiedzia� o kim� ze swojego otoczenia. Je�eli powie, �e spoko to mo�esz co� dalej dzia�a� w tym temacie, je�eli nie to daj sobie spok�j.

Ehh, raczej nie uzyska�bym powa�nej odpowiedzi, a nie chc� brn�� zbyt g��boko w ten temat i wypytywa� si� o to.

Hmm no dobrze. W moim przypadku to by�o tak. M�j "kolega" na uczelni ze mn� za bardzo nie rozmawia�. Chocia� zauwa�y�em, �e jak rozmawia�em z kim� i z czego� si� �mia�em to on zawsze dyskretnie na mnie zerka�. Poza szko�� w towarzystwie s�ucha� i "rejestrowa�" wszystko co m�wi�em. Og�lnie interesowa�o go wszystko co ze mn� zwi�zane. Jak kto� do mnie dzwoni�, albo pisa� to zawsze si� pyta� kto. Dzwoni� bez powodu, jak ogl�dali�my serial to nigdy nie zachowywa� bezpiecznego dystansu tylko zawsze szuka� sposobu �eby mnie jako� przypadkowo dotkn��. Co z tego, �e ma od kilku lat dziewczyn� i m�wi, �e "ta jest �adna" czy co� w tym stylu. Mowa cia�a m�wi swoje, wydaje mi si�, �e takie rzeczy da si� wyczu�.

Mo�e on po prostu lubi sobie �artowa�, a ja to tak wszystko odbieram, bo tak by mi by�o wygodnie...?

Tw�j os�d wzgl�dem jego mo�e nie by� do ko�ca obiektywny, ale nie wydaje mi si�, aby on tylko �artowa�. Mo�esz nigdy nie dowiedzie� si� prawdy. Je�eli on nie zaakceptowa� siebie to nawet je�li si� go zapytasz to i tak mo�e Ci sk�ama�. Takie to ju� pogmatwane.

Ehh, za du�o sprzecznych sygna��w... Naprawd� nie wiem ju� co robi�. Za du�o o tym my�l�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3