Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Kim ja jestem ???
witam wszystkich mam jak zwykle jeden zasadniczy problem nie wiem juz sam kim jestem i co chce, niby podobaja mi sie dziewczyny ale tak naprawde czuje ze to chlopcy sa mi pisani a najgorsze jest to ze podobaja mi sie najczesciej chlopcy z gimnazjum w jednym sie zakochalem a innych pragne seksualnie i to jest tak silne uczucie ze boje sie iz kt�remus cos zrobie a nie chcia� bym tego by�em u poradni psychologicznej to lekarz stwierdi� ze jestem homo i ze nie widzi zadnych zastrzezen co do mojej niebezpiecznosci wiec moze k�rys z was mi pomoze i spr�buje mi znalesc odpowiedz na pytanie kim ja jestem a najgorsze jest to ze ja chodze do szkoly dla chlopak�w a w niej sa naprawde sliczni chlopcy wiec wiecie co ja przezywam tam codziennie Wink)) wiec jesli macie jakies rady to piszcie ;*

przede wszystkim spokojnie, wyluzuj... To sie nazywa procesem "spedalania" tak m�j przyjaciel to nazywa xd Nie, tak serio ju� m�wi�c... stopniowo bd dojrzewa� i dojrzewa� a� znajdziesz prawdziw� mi�o��. Mo�e Tobie pisani s� m�odsi. Moze jeste� hetero, mo�e bi a mo�e homo albo jeste� stworzony do bycia singlem? Nie przejmuj sie tym, jak kto� Ci si� spodoba to spodoba i tyle! Nie stawiaj sobie granic orientacji!

Nie stawiaj sobie granic orientacji - �wi�te s�owa. Id� do zoo, mo�e odkryjesz w sobie orientacj� zoofilsk�. Kto wie...

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8