Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

jezeli szukasz..
kazdy kto szuka kogos niech wpadnie na zlocik jezeli uda nam sie go zorganizowac wspolne piwko dyskusje po swit moze wlasnie tam poznasz/cie tego wymarzonego...wiec warto pomyslec o zlociku pozdrawiamy was milutko.


Edytowane przez norbgreg dnia 28-03-2010 12:28
hmm...Smile ciekawe...tylko szkoda, �e nie napisa�e� �adnych info...Smile

hej panowie piszac to mialem na mysli ze wspolnie pomyslimy gdzie i kiedy taki zlocik zorganizowac.

No ja napewno bed eo ile bedzie wolnePfft

ciesze sie panowie ze pomysl chwycil mysle ze napewno warto zorganizowac ten zlocik

hej panowie i co z propozycjami dotyczacych zlociku?Ja moge zaproponowac osrodek wypoczynkowy w miejscowosci Rzemien podkarpackie sa domki do wynajecia nad woda cena to okolo 80zl za pokoj 2osobowy z lazienka wiec przy dobrej organizacji 40pln na glowe za domek.Moze macie cos ciekawszego tylko spieszcie sie panowie bo lato juz niedlugo.

mozna tam zorganizowac ognisko sa rowery wodne a reszte wymyslimy w trakcie trwania zlociku.Ja moge zorganizowac dojazd z Debicy lub mielca

oczywiscie ze moze to byc w innym regionie polski to byla tylko moja propozycja.wiec moze ktos jeszcze zaproponuje jakies ciekawe miejsce ewentualnie niech sie odezwie ktos z okolic lodzi pozdrawiam

No jak ktos ze slaska bedzie jechal to ja zabiore bo autkiem bym lecialSmile

czy jest tu nas tak malo oj cos mi sie wydaje ze z zlociku beda nici

No to ja mam pewn� propozycje Smile wr�cz nie do odrzucenia Pfft znam takie pewne miejsce nad jeziorem, mo�na by�oby tam rozbi� namioty, jakie� ognisko zrobi�... dok�adniej chodzi mi o wielkopolsk�, a dok�adniej okolice W�growca.

Aha je�li jeste�cie zainteresowani moj� "propozycj�" piszcie na gadu 1454895 lub dzwo�cie na Skype poppers_wrc

oj oj panowie zawsze bedzie dla kogos daleko przeciez raz na jakis czas mozna i na drugi koniec polski pojechac.wiadomo ze teraz bedzie jescze trudniej gdziekolwiek zorganizowac ten zlocik (powodz)oj oj

Bez kitu, jako �e jest pora letnia proponuje tereny nadmorskie, konkretniej 3 city Grin

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2