Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Jaki zarost najseksowniejszy?
Czy podoba Wam si� zarost u faceta? Ja chc� sobie jaki� zapu�ci�, bo mi si� spodoba� ostatnio, ale nie wiem czy skusi� si� na kozi� br�dk�, czy na co� innego?

Ch�opie daj spok�j z tandetn� "kozi� br�dk�" to dobre dla przedszkolak�w Wink Je�eli zarost to tak,jak najbardziej ,ale pod warunkiem,�e masz zarost �adny ,tzn. g�sty ,a nie jakie� tam pojedyncze komiczne w�oski Wink i wtedy przycinaj go �eby wygl�da� na taki kilkudniowy....Powodzenia !

Ja kozich br�dek nie lubi�, ale naturalny, dwudniowy zarost jak najbardziej Smile

noo ok,a co z pakowaniem na si�ce ? Ja pakuj� i nie potrafi�bym bez tego �y� Wink
A co Wy o tym s�dzicie,ile jest tutaj pakerk�w ? hhehehee

no i kolejna sprawa to : TATUA�E .... Co s�dzicie o niech czy warto ? Jestem chory na tatua�,ale ci�gle co� mnie powstrzymuje....

kenzo35, o to powiniene� zapyta� w oddzielnym temacie, najlepiej w dziale sport. Je�li o mnie chodzi to nie lubi� przypakowanych byczk�w. Ale wiem, �e i tacy znajduj� swoich amator�w.
Tatua�y nie lubi� i nie chcia�bym mie� ch�opaka z tatua�em.


Edytowane przez dobrzyk dnia 06-09-2012 16:01
ok ,dzi�ki.... a teraz je�li masz ochot� wys�uchaj mojej "si�ownianej historii"....kt�a sprawia,�e mam okropny m�tlik w g�owie,jestem w�ciek�y i nie wiem co robi� Sad


Edytowane przez dobrzyk dnia 13-10-2012 17:17
chcesz wys�ucha� ? Wink

aha i nie jestem typem Pudziana,to te� mnie nie interesuje Wink

s�ucham Wink to jakim typem jeste�? Daj jaki� link do zdjecia w necie, �eby mo�na por�wna� hehe

czytaj na PW Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 1