Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

JAK ZASPOKOI� FACETA ANALNIE?
Witajcie, jestem kobiet�, jednak postanowi�am si� zarejestrowa� na tym w�a�nie forum (swoj� drog�, niebywale d�ugi formularz rejestracji jak na zwyk�e forum), bo to w�a�nie Wy b�dziecie mi umieli najlepiej odpowiedzie� na moje pytania Smile

Mam nadziej�, �e to �e jestem kobiet� nie jest problemem.

No dobra, do sedna: lubi� si� bawi� ty�eczkiem swojego faceta, no i jak si� domy�lacie: on te� to lubi.

Na pocz�tku bawili�my si� skromnie, czyli tylko paluszki lub jakie� ma�e wibratorki, ale doszli�my ju� do wi�kszych rzeczy i bardziej zaawansowanej technologii (strap-on dildo).

No i w czym problem... On m�wi, �e jest zajedwabi�cie, jednak ja uwa�am, �e mog�abym da� z siebie wi�cej. Chodzi mi dok�adniej o to, �e wk�adaj�c mu cokolwiek w ty�ek ja tego nie czuj�. Nie mam prawdziwego kutaska wi�c nie czuj� w g��bi jego dozna�, nie wiem czy jest rozlu�niony, czy si� zaczyna zamyka� itd. Jakby to zobrazowa�... Je�dzisz 20 lat jednym samochodem, przesiadasz si� do innego na par� godzin - pojedziesz nim, nie zrobisz wypadku, ale nie czujesz tego samochodu tak dobrze jak swojego.

Nie wiem kiedy mam przy�piesza�, kiedy mam zwalnia�. Znaczy widz� to po jego reakcjach, jednak czu�abym to lepiej, gdybym mia�a prawdziwego kutaska, co jest oczywi�cie niemo�liwe.

A wi�c, Panowie, opiszcie mi krok po kroku co Was kr�ci, jak mam wk�ada� paluszki a jak mam wk�ada� stap-ona itd, a ja bazuj�c na doznaniach Mojego i Waszych do�wiadczeniach (zamierzam te� dok�adnie przeczyta� to forum) postaram si� wyrobi� sobie tak� technik�, �eby M�j odlecia� totalnie w kosmos.

(Je�li jednak moja obecno�� jest tutaj niezr�czna lub mnie po prostu nie chcecie to dajcie kulturalnie zna�, a ja si� zmyj� Smile)

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 3