Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Jak si� ubra� na randk� z grindr?
Hej, dawno z nikim si� nie spotyka�em i chyba wypad�em z wprawy. Um�wi�em si� na spotkanie z portalu randkowego i g�upio mi ale nie wiem czy ubra� si� bardziej na luzie jak na co dzie� czy bardziej elegancko, koszula mo�e marynarka? Co wy wybieracie umawiaj�c si� z kim� po raz pierwszy, jakie macie pewniaki?

Wszystko jeszcze zale�y gdzie si� spotykacie, ale w zasadzie w takich sytuacjach ja stawiam zdecydowanie na koszule. W lecie z kr�tkim r�kawem, a gdy jest zimno, tak jak teraz, to na koszul� jeszcze sweterek. Bez krawata, bez marynarki, czyli na luzie, ale jednak nie w bluzie z kapturem.

Spotykamy si� w kawiarnio/restauracji ale to nie jest nic super wykwintnego wi�c nie obowi�zuje powa�ny dress code Wink Te� zastanawia�em si� nad koszul� w�a�nie tylko nie wiem, bia�� to troche chyba za powa�nie. Mo�e postawi� na jaki� lekki wz�r? Bo jeans to ju� chyba za lu�no co? Wink

Wa�ne, �eby� si� czu� dobrze Smile Bia�ej ja bym nie zak�ada�, ale d�insowa, je�li fajna i elegancka, to do rozwa�enia Wink


Edytowane przez jupisi dnia 16-01-2017 20:21
My�la�em te� o kratce, mam bardzo fajn� ale nie chce �eby wzi�� mnie za nerda Wink

Gabrielek napisa�/a:
My�la�em te� o kratce, mam bardzo fajn� ale nie chce �eby wzi�� mnie za nerda Wink


Kt�r� wybra�e�?

Wiesz co, za�o�y�em koniec ko�c�w tak� niebieskaw� z bordowymi wstawkami, do tego jeansy i sk�rzane buty. Og�lnie prezentowa�o si� super. A randka hmmm niewypa� to nie to... ci�gle szukam Wink

Spokojnie na pewno jeszcze znajdziesz szcz�cie. A co do koszuli brzmi fajnie, tak bardziej na luzie ale jednak z nut� elegancji. Musz� sobie kiedy� przymierzy� takie kolory, nigdy nie mia�em jeszcze niebieskiej z bordo Wink

Oby by�o tak jak m�wisz bo czasem trac� ju� nadziej�, �e spotkam kogo� fajnego na d�u�ej. Je�li jeste� z zielonej g�ry to poleci�bym Ci sklep stacjonarny gdzie mo�na dorwa� t� koszul� ale tylko tam maj� �eby� przymierzy�. No chyba, �e nie boisz si� zam�wi� online z ich sklepu, bo ja zamawia�em od nich i zawsze koszule przychodz� super, starannie wykonane i z dobrego materia�u, trwa�ego.

To zostaje mi tylko online. Podrzu� mo�e linka to poogl�dam jak m�wisz, �e s� spoko. Jak tamta niekoniecznie to mo�e co� innego sobie znajd� Wink

To moja ale og�lnie masz ca�� zak�adk� i miliard stron z koszulami Winkhttps://www.denle...-5895.html

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5