Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Jak sie kontrolowac?
Siema. Mam tak ze jak widze swojego chlopaka to mam ochote go zgwalcic, jak juz jestesmy razem seks jest zajebisty, ale on chce tylko raz, a ja jak sie do niego przysse to nie moge sie oderwac, ciagle obciagal bym mu penisa, on nie chce wiecej razy, a jak widze to ciacho to na sam widok mi staje. Co mam zrobic z tym moim niewyzyciem? To jest frustryjace ciagle chciec a nie moc.

dla Niego... rozmowa i przedstawienie sytuacji. S�dz�, �e je�li b�dziesz szczery wobec Niego to mo�e nawet p�jdzie na to, co potrzebujesz Smile jakby nie by�o, nie ma sensu Go zmusza�. Je�li Mu wszystko przedstawisz... a nu� si� zgodzi....? ;>

Nie polecam takiego cz�stego walonka. Ja by�em tak niewy�yty ,�e potrafi�em to robi� 5-6 razy dziennie nawet kilka razy pod rz�d. M�j partner te� , tyle ,�e on jest aktywny , a mnie czeka rekonstrukcja odbytnicy. A ten zabieg nie nale�y do najta�szych... Tak�e je�li chcesz ,�eby Tw�j odbyt si� jeszcze zamyka� przez kilka lat, to daj sobie dupie siana.

A ile taki zabieg kosztuje? Bo ja mam ju� troch� taki zwiotcza�y odbyt i chcia�bym sobie co� przyci��

Je�li nie pomyli�em cen i dobrze pami�tam, to kosztuje to ok. 1000 euro.
Ale nie dam sobie nic przyci��.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5