Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Jak rozwin�� kole�e�stwo do bliskiej przyja�ni?
M�j problem jest mniej wi�cej taki, ze znam pewnego chlopaka (chodzimy razem do squl), kt�ry przynal si� do bycia gejem, lecz on jakby w og�le nie koleguje sie z innymi chlopakami, tylko prawie ca�y czas plotkuje z dziewczynami. Oczywiscie chcia�bym si� z nim zaprzyja�ni� bli�ej, tylko do konca nie wiem od czego zacz��. My�l�, ze mi pomo�ecie jesli ladnie poprosz�? Smile

pozdro :*

To trudne pytanie, wi�c odpowiem co ja bym zrobi� w podobnej sytuacji. Pierwszy plus to taki, ze wiesz o jego orientacji. ja na pocz�tek wypyta�bym si� o jego imi� (w szkole wszyscy si� znaj�) potem po prostu podszed�bym do niego (w chwili gdy jest sam) i powiedzia�: cze�� X na drugi dzie� podejrzewam �e on pierwszy si� odezwie, je�li nie to znowu Ja pierwszy: cze��. Je�li przebywa tylko w obecno�ci dziewczyn to w ko�cu zwr�ci uwag� na ciebie.
Musisz pami�ta�, �e relacje takie jak kole�e�stwo czy przyja��, a nawet mi�o�� rodz� si� spontanicznie i najwa�niejsze jest pierwsze wra�enie wi�c nie mo�esz zbytnio naciska�. Czasem wystarczy zwyk�y u�miech....

Je�li �le doradzam to koledzy prosz� sprostujcie Smile

____________________________




Edytowane przez kanio dnia 19-03-2013 20:47
Zgadzam si� z Kanio Smile U�miech + spojrzenie wskazuj�ce na zainteresowanie Grin Du�o daj� Wink

No dobrze, ale my si� "znamy" i szczerze m�wi�c poczatki nie byly zbytnio dobre, bo znali�my si� z widzenia jeszcze przed szko�� i obaj ju� wtedy jakos konfrontacyjnie nastawilismy sie do siebie. Ostatnio odbudowa�em z nim w�a�ciwe relacje, bo w zasadzie nasza niech�� do siebie byla tylko wzajemnym uprzedzeniem nie wynikajacym z niczego szczeg�lnego. Jak widac, pierwsze wrazenie nie by�o pozytywne dla zadnej ze stron, ale on si� zmieni�, ja sie zminilem i teraz to wszystko jako� bardziej do siebie pasuje. Moim problemem jest po prostu to, ze nie wiem jak si� bardziej zbli�y� (w sensie stania si� przyjaci�mi, a potem zobaczymy, czy nadal wra�enie pasowania b�dzie istnia�o). Dodam jeszcze ze jestem niesmialy Smile i nie jest to dla mnie tak latwe

A nie wiesz mo�e czym on si� interesuj�, co robi po szkole?

Wiem tylko, ze uprawia sporty

To mo�e dopytaj go jakie dok�adnie, zacznij gadk� od tego a potem mo�na zej�� na co� innego...a ty te� jaki� sport uprawiasz lub sie jakim� interesujesz? Mo�e interesujecie si� tym samym Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2