Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Jak rozkr�ci� mojego faceta?!
Chodzi o to, �e od trzech miesi�cy nie uprawiamy pe�nego seksu z moim ch�opakiem, bardzo sporadycznie seks analny. Po d�ugich rozmowach z nim, dowiedzia�em si� dlaczego, ot� nie umiem go "zakr�ci�" ja jestem aktywem on pasywem, czy macie jakie� rady, co� z w�a�nego do�wiadczeniem, ? dodam tylko �e r�nica wieku mi�dzy nami to 10 lat. On jest oczywi�cie starszy. Kochamy si� bardzo, ale tej jednej bariery nie potrafi� przeskoczy�! POMOCY

Problem w tym, ze on nie chce na ten temat rozmawiac. Jak to stwierdzil mam go Sam odkryc...

Ja moego facia to to rozkr�cam zawsze poczuciem humoru no i to ze jestem romantykiem.... Jestem zdania e szczera rozmowa,pogadaj z nim o czym� konkretnymPfft
Zapytam z ciekawo�ci :co on lubi og�lnie nie chodzi o sex moze jakas kolacyjka ala romantica , tululu i chlub do lulu.Smile

Kolacyjki przeprabialem, �wieczki i inne romantyczne rzeczy r�wnie�. Wlansie sek w tym, �e rozmowa nie wchodzi w gr�. Uwierzcie mi pr�bowa�em. Za ka�dym razem temat jest �ciany i z po�ycia nici. 😐😐😐 dlatego my�la�em, �e macie jakie� ciekawe propozycje ty�u zwi�zanie nawet dla zabawy czy co� w tym stylu 😜

dziwne, �e on nie chce z Tob� rozmawia�. bo rozmowa to podstawa zdrowego zwi�zku

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 2