Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Jak "poderwa�" koleg� hetero?
Cze�� jestem Marcin i mam 18 lat.
Pisze w nietypowej sprawie, i chcia�bym us�ysze� par� rad, waszych do�wiadcze�, prze�y�, pomys��w. A mianowicie jest ciekaw mojego kolegi, kt�ry jest hetero. Nie m�wi� tu o seksie (chyba �e si� uda) a raczej o tym aby zaspokoi� swoja ciekawo�� i zobaczy� co tam chowa w gatkach i przy okazji troch� si� nim pobawi� ;> Mo�e kiedy� kto� z was mia� podobn� sytuacje i chcia�by co� opowiedzie�, albo ma po prostu pomys�. (wsp�lny prysznic, spanie nago w jednym ��ku, wyg�upy na golasa itp.) My�la�em �eby go spi� do nieprzytomno�ci i wtedy obczai� ale ma dosy� mocn� g�ow� i boj� si� �e w pewnym momencie si� po prostu obudzi Grin Wiem �e temat dziwny ale mam nadzieje �e jednak si� wypowiecie Smile

Przemy�l lepiej, czy to co chcesz zrobi� jest w porz�dku...

Ma�o masz gej�w i biseks�w dooko�a?

Powiem Ci tak. Ja mialem podobny problem z kuzynem (najlepszym przyjacielem) - bylem w Nim zakochany po uszy...pff bylem? JESTEM. Pare miesiecy temu - gora 3, postanowilem iz powiem mu, ze jestem BI seksualny, bo dreczyl mnie tekstem - kiedy poznam Twoja laske. Pilismy grajac w fife, w drugim pokoju byla jego zona z 5 miesiecznym dzieckiem. Powiedzialem mu wszystko, ze...mam depresje z tego wzgledu, ze nie potrafie sobie poradzic z samym soba z moja odmiennoscia. Oczywiscie nie obylo sie bez lez z mojej strony...Powiedzialem - i troche mi ulzylo. On dobrze wie, ze...w kazdej porze dnia i nocy z mila checia go zadowole. Niekiedy jak pijemy...to sie zaczyna. Pokazuje mi swoje genitalia, raz nawet uderzyl mnie penisem w czolo mowiac, ze nie zasluguje na wiecej...wiem wyglada to BARDZIEJ zboczenie niz powinno, a ja z dnia na dzien walcze z tym by powstrzymac sie przed tym co wspomniales. Skoro on nie chce to JA nie mam prawa na sile mu tego robic. Chociaz do tej pory mam fantazje erotyczne...
jest mi ciezej niz przed tym jak mu powiedzialem. Wiec zastanow sie przed swoim dzialaniem i zobacz jakie to niesie konsekwencje na przyszlosc.

Jezeli facet jest hetero to odpusc ...
Nie wyobraam sobie zeby w ogole podrywac aktywnie kogos kto nie jeste gejem/bisexem.

Tylko raz mi sie przydarzylo ze ktos kogo w ogole niepodejrzewalem okazal sie chetny. Nie radze jednak podpuszczac czy wysylac jakies sprosne propozycje bo prawdopodobnie stracisz znajomego.

teh6 to nie wygl�da na zboczenie tylko na patologi�...
poni�ania i perwersja to nic innego jak patologia

nie szanuj�c siebie nikt nie b�dzie Ciebie szanowa�

A mnie, to nie wygl�da na poni�anie, a zwyk�e �arty kumpli. Domy�lam si�, �e ta scena z penisem nie by�a jako� specjalnie uw�aczaj�ca, a pewnie przezabawna.

Spicie i wykorzystanie, absolutnie nie wchodzi w gr� Pfft Potem m�g�by Ci� znienawidzi� na maksa.

Mo�e daj mu do zrozumienia, �e jeste� gejem/bi...jak on si� zorientuje, to mo�e sam zrobi krok.

M�wi� nie masz co... Najlepszy spos�b na strat� przyjaciela... Wsp�lny prysznic i spanie nago- od razu wiedzia�by co planujesz... Je�eli chcesz tylko zobaczy� to najlepiej basen... Moim zdaniem najlepsze miejsce... Je�eli chcesz si� pobawi� to... Problem b�dzie zale�a� od waszych relacji i tego jaki on ma stosunek wgl do gej�w... U nas na podw�rku p�j�� z koleg� i nawzajem sobie ul�y� r�k� to norma... I nikt nie czu� si� z tego powodu skr�powany...

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2