Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Jak poderwac nauczyciela
Zaczynajac od tego ze jest pewien boski wuefista w moim liceum ktory jest zawsze jakos dla mnie dziwnie mily i wgl ciagle mi kaze nosic sprzet ze soba do kantorka ale nie wiem jakiej on jest orientacji , jest boski i moglbym sie z nim kochac dzien i noc tylko jak poznac czy on jest gejem , jak podjac pierwsze dzialania mi sie on wydaje byc heterykiem ale nie jestem pewien

to najprostsze rozwiazanie ale ryzykowne , a ja bym wolal byb to bylo takie naturalne

kamillek97 napisa�/a:
hej
ja mia�em taki sam przypadek z moim facetem z fizyki. Ja do niego poszed�em i powiedzia�em mu �eby ta rozmowa zosta�a mi�dzy nami i zapyta�em si� wprost. On mi nic nie zrobi� potem raz si� spotkali�my ale w ��zku mnie rozczarowa�. Oceny mi si� nie zmieni�y wi�c chyba jest dobrze.
tezmialem nauczycieli z angielskiego i polskiego gejow.anglista bardzo mi sie podobal ,a polonisty nie trzeba sie bylo nic pytac a podchody robil caly czas do mnie. jak sie potem okazalo oni sa para.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2