Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Jak kobieta mo�e zaprzyja�ni� si� z gejem?
Jestem po trzydziestce, rok temu przeprowadzi�am si� sama do innego miasta ze wzgl�du na prac�. Moja praca wygl�da w ten spos�b, �e siedz� g��wnie w domu przed komputerem i czasem musz� pojecha� w kilka miejsc, ale generalnie nie mam kontakt�w z osobami z pracy. W zwi�zku z tym nie mam za bardzo mo�liwo�ci, �eby kogo� sama pozna�. Przecie� nie p�jd� sama "w miasto" i nie b�d� zaczepia� nieznanych mi os�b. Czasem przez to czuj� si� bardzo samotna.

Zaraz po moim przyje�dzie pozna�am jednego fantastycznego faceta, z kt�rym nadajemy na tych samych falach. Spotykamy si� z powod�w zawodowych �rednio raz, dwa razy w miesi�cu. Zamieniamy kilka s��w o tym i o owym, no ale nie ma czasu na to, �eby rozsiada� si� i gada�, bo jak m�wi�am to praca i inni kontrahenci czekaj�. Zawsze ogromnie cieszy si� na m�j widok, jest u�miechni�ty, �artujemy i czuj�, �e to jedna z tzw. bratnich dusz, kt�re tak rzadko si� spotyka. Wydawa�o mi si� nawet, �e mnie podrywa- w ko�cu faceci nie bywaj� zazwyczaj dla nieznajomych kobiet tacy mili, bez powod�w. Wink Z tego co zd��y�am wy�apa�, nie mia� raczej �ony, ani dziewczyny, a �e jest w podobnym wieku do mnie, to i postanowi�am si� z nim um�wi� na randk�. �eby jednak nie wyj�� na idiotk� postanowi�am dost�pnymi metodami sprawdzi�, czy rzeczywi�cie �adna partnerka si� tam nie pa��ta. Przekopa�am internet i prawie nic nie znalaz�am, no ale po nitce do k��bka, zauwa�y�am, �e jego dw�ch znajomych z facebooka zarejestrowanych by�o na stronach gejowskich (jego osobisty facebook jest bardzo zakamuflowany i oficjalnie nie znam na niego namiar�w). Potem przez facebookowych znajomych znajomych znajomych dotar�am do ch�opaka, kt�ry na zdj�ciach by� z psem tego mojego znajomego i pisa�, �e to jego pies. Pies jest charakterystyczny, mieszaniec, nie spos�b pomyli� go z jakim� innym. Ponadto mia� zdj�cia w tym samym mieszkaniu, co m�j znajomy i te� twierdzi�, �e tam mieszka. W dodatku nie kry� si� z tym, �e jest gejem. No i w ten spos�b odkry�am, �e m�j znajomy nie ma co prawda dziewczyny, ale za to mieszka od roku z ch�opakiem, maj� wsp�lnego psa i na 100% jest gejem.

Z pomys�u randki musia�am z wiadomych wzgl�d�w zrezygnowa�. Tylko, �e zamiast tego bardzo chcia�abym si� z nim zaprzyja�ni�. Nie mam poj�cia jak to zrobi�. Nie chc� go sp�oszy� i zrobi� czego�, �eby w�a�nie nie pomy�la� �e go podrywam - co mi si� wcze�niej troch� zdarza�o. Wink W jego �rodowisku geje nie s� na pewno akceptowani i on to bardzo ukrywa, podejrzewam �e przed rodzin� te�. Z tego co opowiada� pochodzi z konserwatywnej rodziny, z drugiego ko�ca Polski- pewnie przez to si� wyprowadzi� ze swojego miasta. Przez ca�y rok, do g�owy mi nie przysz�o, �e mo�e nie by� hetero.

No i teraz nie wiem co zrobi�. Przecie� nie powiem mu, �e odkry�am jego orientacj� tak ni z gruszki ni z pietruszki. Mam wra�enie, �e bardzo mnie lubi, te� chcia�by si� jako� zbli�y�, ale mo�e nie chcia�by si� przyznawa� do swojej orientacji, a z drugiej strony nie chcia�by �ebym pomy�la�a, �e chce si� um�wi� na randk�?

Nie mamy �adnych wsp�lnych znajomych, ani mo�liwo�ci, �eby si� gdzie� poza tymi s�u�bowymi kontaktami spotka� - to wygl�da tak, �e on wykonuje zlecenia dla firmy dla kt�rej ja pracuj�. Wpadam do jego pracy, za�atwi� co mam, zamieni� kilka zda�, po�artuj� i uciekam. Mo�e jemu r�wnie� brakuje przyjaciela, bo r�wnie� od niedawna mieszka w naszym nowym mie�cie?

Porad�cie co mog�abym zrobi�, bo czuj�, �e mog�aby by� z tego na prawd� sympatyczna znajomo�� dla nas obojga, a z czasem by� mo�e prawdziwa przyja��.

Pami�taj tylko, �eby nie paln�� jakiego� g�upstwa, kt�re mo�e go do Ciebie zrazi�. Mo�esz tak�e np. sprowokowa� rozmow� lub odnie�� si� do artyku�u w gazecie, tv, internecie m�wi�cego o gejach. Powiedzie�, �e jeste� tolerancyjna i chcia�aby� mie� przyjaciela geja.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6