Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

jak go rozkocha�??
Witajcie,
pozna�em �wietnego faceta. Problem jest w tym,�e ma on problemy z okazywaniem uczu�. Co prawda przytulamy si�,pojawiaj� si� niewinne ca�usy... Zapomnia�em doda�,�e to pocz�tek naszej znajomo�ci. Chcia�bym,�eby co� si� w ko�cu ruszy�o. Wiem,�e nie ma co przy�piesza� biegu sprawy. Wszystko powinno samo wej�� na odpowiednie tory. Bardzo du�o pomog�a mi moja ogromna cierpliwo��. Na marginesie,nie wiedzia�em,�e mog� mie� jej tak du�e pok�ady.

Moje pytanie jest nast�puj�ce. Czy s� jakie� sposoby lub co mog� zrobi�,�eby mu pokaza�,�e bardzo mi na nim zale�y? Czy s� jakie� gesty,zachowania,s�owa,kt�rymi mog� go zach�ci� do "dzia�ania"? Powiem pro�ciej,chce go w sobie rozkocha�!

Cenne rady mile widziane Wink
Pozdrawiam!

Wydaje mi si� �e najlepsze sposoby na to to bc przede wszystkim poprostu so� Smile I bro� Bo�e jakos naciskac na niego! Powoli, spokojnie i do celu Wink


"- Pewnie to nie pomo�e jak powiem, �e nie jestem homoseksualist�?
- Oni te� nie. DO TEGO TRZEBA BY� CZ�OWIEKIEM."

Skazani na Shawshank
Jestem sob� przez ca�y czas Smile Zastanawiam si� tylko ile mo�na czeka� na rozw�j sytuacji? W moich poprzednich zwi�zkach sz�o to jako� szybciej,dlatego teraz si� dziwi�. Mo�e co� jest nie tak? Zbyt d�ugie zastanawianie z jego strony, to by� mo�e przyczyna niezdecydowania? Sam ju� nie wiem... Czekam i czekam... Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3