Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

I co ja mam zrobi�...
Za 2 dni, 10 listopada mam 18stk�, kt�r� sp�dz� w pustym pokoju.
Rodzice s� starszymi ludzmi po 50tce i ci�gle si� k��c�, a potem wy�ywaj� na mnie, ci�gle s�ysz� wyzwiska "jeste� mniej ni� zero" "do niczego si� nie nadajesz" itp.
Przy wzroscie 175 wa�y�em 130 kg, obecnie poprzez p�tora miesi�ca ci�kiej char�wki wa�� 116 kg, wszystko przez antybiotyki wi���ce wod� w ogranizmie i zajadanie stresu. W moim ma�ym mie�cie nie mam nikogo z kim moge porozmawia�. My�la�em, �e jako� sobie poradz� sam w �yciu, ale oko�o 3 miesi�cy temu odkry�em, �e jestem innej orientacji. Cierpi� od 3 lat na depresj� , na nerwic� praktycznie ca�e �ycie, niedawno zacz��em t� depresj� leczy�. Marz� o tym, �eby wyjecha� st�d jak najpr�dzej, ale przede mn� jeszcze 2,5 roku liceum zaocznego, no i nie mam pieni�dzy. Nie chc� m�wi� rodzinie o mojej orientacji poniewa� mieszkam w naprawd� okropnym, pe�nym plotkar mie�cie, a jak to si� rozniesie to nie dadz� im spokoju. Marz� o tym, �eby znale�� kogo� kto mi poda r�k� i pomo�e si� podnie��, znajomi kt�rzy wiedz� o mojej orientacji polecili mi, �ebym napisa� na jakim� portalu, zwleka�em przez 2 miesi�ce do dzisiaj.
Jestem ju� na kra�cu wytrzyma�o�ci nerwowej przez t� samotno��. Co ja mam zrobi�...

Napisa� kto� do mnie, ale mnie oszuka�. Da� mi fa�szyw� nadziej�, a potem wykorzysta�. Nie mam ju� sensu dalej �y� bo to tylko sprawia b�l. Chce sie zabic.


Edytowane przez Kimiko dnia 11-11-2010 14:06
Dzisiaj wieczorem to zrobie. Wida� nikt nie chce zwi�zku z tak� �yciow� szmat�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10