Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

hemoroidy Jak leczy�
Nie s� jakie� du�e ale czuj� spory dyskomfort. Do tej pory sobie radzi�em bo pomaga�y ma�ci. Od jakiego� czasu jednak mam spore problemy z wysiedzeniem w jednym miejscu. Szczeg�lnie jak jestem w pracy Mo�ecie co� poradzi�?

By�e� z tym u lkarza? Czy po prostu sam kupowa�e� sobie te ma�ci z aptek? Samymi ma�ciami nie wyleczysz hemoroid�w. Liczy si� tutaj kompleksowe dzialanie czyli:
odpowiednia higiena odbytu
unikanie zapar� ( w wielu przypadkach to w�asnie zaparcia powoduj� hemoroidy).
ma�ci
warto jest r�wnie� przyjmowa� zio�a, ktore reguluj� nie do�� ,ze funkcjonowanie uk�adu pokarmowego to jeszcze zmniejsz� hemoroidy.

No dobra ale o jaki� zio�ach tutaj piszesz? Bo mi konkret�w trzeba? Og�lnie zaparcia czasami si� zdarzaj� ale nie a� tak cz�sto ;/

No na przyk�ad Procto Vitale. Ogolnie sporo tego jest ale w�asnie ten o kt�rym wspomina� polecil mi proktolog. Tak wiec nie szuka�em innych ( troche sobie czyta�em na forach medycznych i og�lnie najwi�cej os�b poleca sobie w�a�nie ten �rodek). Kupisz bez recepty ( jak nie znajdziesz w aptekach to mo�esz kupi� sobie przez internet).

Chyba najlepiej jak udasz si� do proktologa i on niech Ci co� przepisze. M�j partner mia� problem z hemoroidami i tak zwleka� i zwleka� z nimi a� mu dos�ownie wysz�y! Tez nie potrafi� siedzie� na ty�ku, piek�o i sw�dzia�o go no masakra :/ A te apteczne cuda nic nie pomaga�y...I w ko�cu musia� przej�c zabieg gumkowania. My chodzimy do doktora Ciszewskiego w Wilmedzie wi�c jak co� polecam go bo to dyskretny lekarz, kt�ry przyjmuje w bardzo komfortowej i intymnej atmosferze a to dla mnie by�o bardzo wa�ne �eby takiego lekarza znale��.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2