Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Hej mam problem pomozecie?
Hej nie wiedzialam kogo powinnam sie zapytac ale chyba trafilam w odpowiednie miejsce. Wiec w poprzedni weekend bylam na imprezie i tak wyszlo ze calowalam sie kilka razy z takim panem X. 2 dni pozniej dowiedzialam sie ze on jest gejem... Wczoraj bylam znowu na imprezie i byl pan X. Pol nocy calowalam sie z nim, powiedzial mi ze jest gejem ale cos mi tu nie gra, bo raczej podobalo mu sie calowanie ze mna. Powiedzcie mi czy jesli on faktycznie jest gejem to czy moze calowac sie z laskami? czy o co chodzi? z gory dzieki chlopcy za pomoc

Znam jego kumpelki z Polski, one twierdza jednoglosnie ze gosc X nigdy nie spotykal sie z pannami. ale To wszystko mocno im sie kloci bo w tamten i ten weekend to juz nie przypadek do tego chyba byl zazdrosny jak flirtowal ze mna inny facet. Jestem mega zagubiona

�aden homoseksualny facet nie b�dzie si� p� nocy ca�owa� z dziewczyn� i nie b�dzie z takiego ca�owania czerpa� przejemno�ci. Je�li przyj��, �e gej to m�czyzna o orientacji homoseksualnej, to on nie jest gejem tylko biseksualist�.

Zostaje opcja- biseksualista, jak najbardziej, no albo nie pasuje mu to, �e jest gejem i chce to na si�e zmieni�,moze my�li ze to ca�owanie mu pomo�e.


Dzieki chlopcy za pojasnienie mi sytuacji cobaczymy co to dalej wyjdzie. W nastepny weekend idziemy cala paczka na lodowisko a pozniej do barowy wiec zobaczymy. Chyba niepotrzebnie robie sobie nadzieje. tak czy siak dzieki ;D

Mnie osobiscie tez sie wydaje ze jest biseksualny bo ja siebie tez nie wyobrazam zebym sie pol nocy calowal z panna.Oczywiscie zylem w zwiazku z dziewczyna ale tylko po to zeby troszke uciszyc pogloski o mnie ale to nie zmienia stanu rzeczy ze mimo wszystko nie zachowywalbym sie tak jak ten pan zeby tyle czasu jako gej sie mintolic z kobieta

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 11