Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

ehh to zauroczenie
jaki� czas temu pozna�em ch�opaka i bardzo mi si� spodoba�. Sp�dzi�em z nim troch� czasu. Pisali�my smsy cz�sto i by�o fajnie. Teraz on si� zdecydowanie mniej odzywa. Chyba mnie ola�. Wys�a� mi tylko �yczenia noworoczne gdzie napisa� �e mi �yczy "fajnego ch�opaka i du�o ciep�a od niego". Super tylko �e ja chcia�bym miec jesgo a nie jakiego� innego. Ci�gle o nim my�l� w ka�dej wolnej chwili. Fantazjuje �e go przytulam ca�uje. To jest chore bo powinienem sobie dac spok�j ale te natretne my�li s� silniejsze. Co robi�???

soloney -a czy cos sie stalo ze Cie olal?Wplynelo na to jakies wydarzenie czy tak poprostu?



cree-zbigniew mial zawsze problemy ze zrozumieniem tekstuWink

zbigniewie niestety nie s�ysza�am o z�otym deszczu ale zag�ebie sie w temat;-p

Zbigniew zatruwasz prawie ka�dy post na tej stronie nikogo z nas nie bawisz, nie interesujesz, zajmij si� swoim Ferdynandem i usu� konto.

Miamia napisa�/a:
soloney -a czy cos sie stalo ze Cie olal?Wplynelo na to jakies wydarzenie czy tak poprostu?



nie nic si� nie sta�o zwyczajnie nigdzie go nie ma -na gg, na portal nie wchodzi, zapad� si� pod ziemi� Grin

dzi�ki za odpowiedzi ch�opaki Smile, pewnie sobie kogo� znalaz�, nie b�d� si� narzuca� :/ ... musz� zapomnie�

@Zbigniew_gey : kurwa ma� przesta� mi pojebie za�mieca� w�tek. Po twoich postach mam wra�enie �e jeste� jakim� zakr�conym moherem kt�ry pr�buje gej�w por�wna� do zoofilii i nie�le si� tym bawi. Je�li jeste� zoofilem(w co nie chce mi si� wierzy� ) to tym bardziej wypierdalaj bo jak pomy�l� o czym� takim to mi niedobrze Grin


Edytowane przez solonely dnia 04-01-2012 01:49
Zbigniew - S� tylko 3 orientacje kt�re nie s� zaliczane do choroby i tego si� trzymajmy. Osoby hetero, bi i homo wsp�yj� tylko z osobami tego samego gatunku a nie robi� tego ze zwierz�tami dlatego uwa�ane jest to za bardziej normalne. Dobrze niekt�rzy pisz� �e zmuszasz zwierz�ta do stosunku bo one nie potrafi� m�wi� i nie potrafi� odr�ni� co jest z�e a co dobre dlatego raczej zoofilia nie zostanie uznana za orientacj�. Mo�esz walczy� o akceptacj� ale nie licz na wiele.

Witam.
Jestem studentk� psychologii i pisz� prac� magistersk� o wizerunku wsp�czesnego m�czyzny. Bardzo prosi�abym wszystkich Pan�w, kt�rzy maj� 10 minut czasu o wype�nienie. Badania ko�cz� za tydzie� a nie mam kompletu wynik�w. Je�eli kto� b�dzie zainteresowany swoimi osobistymi wynikami to bardzo prosz� napisa� do mnie maila: [email protected]
Pozdrawiam,
m

http://www.ebadania.pl/7e196aadc75d74cd

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10