Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Do�� dziwny problem z przyjacielem...
Witam licz� na wasz� pomoc w tym temacie....

Nazywam si� Patryk mam 20 lat a m�j przyjaciel Marcin lat 19.Znamy si� ju� prawie trzy lata,i zacz�� mi si� podoba�,kombinowa�em ca�y czas jak si� do niego zbli�y�,widujemy si� co weekend przewa�nie jad�c na imprez� ale te� cz�sto zostaje u mnie na noc. Od jakiego� roku wysy�am mu sygna�y �e chcia�bym z nim co� wi�cej przewa�nie to w samochodzie oczywi�cie w dyskrecji przed innymi trzymali�my si� za r�ce,jemu to nie przeszkadza�o odwzajemnia� to tym samym czy g�aszczeniem po d�oniach.Niedawno gdy zosta� u mnie na noc mieli�my co prawda troch� wci�te ale nie na tyle by si� nie kontrolowa� czy co�,za�o�y�em swoje r�ce za g�ow� no i jako� si� sta�o ze dotkn��em jego d�oni on od razu z�apa� mnie za moj� r�k� i zacz�o si� mizianie d�oni he Pfft d�ugo nie trwa�o jak zetkn�li�my si� g�owami i zacz�li�my si� ca�owa� z jego strony by�o to tak energiczne �e czu�em jak by chcia� mnie zje��,w ko�cu w efekcie wszed� na mnie i zacz�li�my si� kocha� poprostu ale wysz�o to z jego inicjatywy.Dwa tygodnie po tym gdy do mnie przyjecha� nie chcia� si� w �aden spos�b zbli�y� niby b�yszcza�y mu oczy ale zachowywa� si� tak jak by si� ba� wstydzi� nie wiem,og�lnie ch�odno w ko�cu na dzie� nast�pny ca�owali�my si� ale gdy chcia�em bardziej si� zbli�y� on stanowczo powiedzia� ze nie a nawet pad�y s�owa typu"no peda� dos�ownie peda�".Mo�e chcia� mnie tylko zdenerwowa� bo on cz�sto tak robi.Misi� wydaje �e on nie potrafi okazywa� uczu� ale mnie na sw�j spos�b komplementuje z u�miechem i blaskiem w oczach.Dorad�cie mi jak mam go zmieni� �eby by� bardziej uczuciowy i otwarty,rozmow� rozwa�am ale nie tak szybko na ten czas odpada.Co s�dzicie na ten temat ?

Moze jednak byl bardziej wciety niz myslisz? Spytaj sie go wprost czy pamieta to co sie dzialo tamtej nocy. Chyba ze odpowoe Ci ze raz w dupe to nie pedal.... Pfft trzeba dac mu troche czasu na upozadkowanie tego Smile spokojnie.

Pami�ta i to doskonale Smile w szczeg�lno�ci �e na nast�pny week nie by� oporowy co do ca�owania za� do do sfery ��kowej to ju� ci�zej SmileOby� mia� racje �e pouk�ada sobie w g��wce Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5