Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Dlaczego geje s� tacy pierdolni�ci?
Dlaczego w og�le nie ma normalnych facet�w gej�w, a tylko same pokrzywie�ce? Przegl�dam fellow w moim mie�cie i na 30 stron profili, tylko kilka jest normalnych.

Pisa�em z jednym 29latkiem wszystko by�o dobrze, a� do momentu kiedy na drugi dzie� pisania, stwierdzi�, �e chcia�by si� do mnie przytula� i le�e� pod kocem. Chcia� te� wysy�a� zdj�cia swego ptaka Frown Jak co� mo�na takiego pisa�, kiedy nie by�o spotkania, ani nawet na zdj�ciach si� nie widzieli�my?

Pisa�em te� kilkana�cie dni z pewnym 28 latkiem. Doskonale si� dogadywali�my, byli�my do siebie bardzo podobni. Nagle zacz�� wygadywa� pierdo�y, �e mnie kocha i b�d� jego m�em i wysy�a� mi zdj�cia z homo�lub�w. Wyobra�a� sobie te�, jak to b�dziemy wsp�lnie �y�. No ok, tylko, �e my si� nie widzieli�my na �ywo... Po kilku dniach si� spotkali�my i nasza znajomo�� si� sko�czy�a, bo mu si� nie spodoba�em z wygl�du. Wcze�niej ci�gle si� zarzeka�, �e wygl�d nie ma dla niego znaczenia.
Zaznaczam, �e nie jestem zniewie�cia�y, ani nie jestem szrekiem. Wiele razy sz�ysza�em, �e jestem przystojny(od kobiet).


Edytowane przez imbir dnia 11-06-2015 11:04
Zastan�w si�, jak Twoje s�owa mog�y by� odebrane. By� mo�e to nie oni s� pierdolni�ci. Pami�taj - kij ma dwa ko�ce.
Ja nikomu nie pisz� po dw�ch dniach pisania, �e chc� z kim� by� czy, �e kogo� kocham. Co najwy�ej mog� napisa�, �e mi si� podoba, albo, �e dobrze mi si� z kim� pisze - tyle.

Ten drugi delikwent. Doskonale si� nam rozmawia�o i byli�my do siebie w wielu rzeczach podobni. Stwierdzi�, �e chce by� ze mn� i zacz�� mi wysy�a� zdj�cia przytulonych par homo, albo pary z homo �lub�w podpisane moim i jego imieniem. Czu�em si� mocno speszony, bo si� w og�le nawet nie widzieli�my. No, ale nie protestowa�em, gdy� szkoda mi go zrobi�o, bo by� zagubion� osob�. Tak mnie omota�, �e sam zacz��em mu s�odzi�.
Po kilkunastu dniach dosz�o do spotkania i od razu wszystko si� sko�czy�o, bo "nie podobam mu si�". Wcze�niej tak si� zarzeka�, �e wygl�d nie ma dla niego znaczenia Shock

Po prostu by� niezr�wnowa�ony emocjonalnie i traktowa� mnie jak bezp�atnego psychologa.

Skutecznie obrzydzi� mi poszukiwania. Z reszt� nie tylko on. Co miesi�c zagl�dam na fellow i ci�gle przybywa masa krety�skich profili, a te normalne mo�na policzy� na palcu jednej r�ki...

Kur@*_] kreatywny tytu� zapoda�e�.
W ko�cu to �ycie a podczas niego nie ma czasu na gadanie i blablanie, liczy si� tylko seks.
Luzik, w moich okolicach to samo jest.

S� tacy z r�nych przyczyn. Przede wszystkim niedojrzali psychicznie, zranieni przez �ycie, k�ad� nacisk na seksualno�� zamiast na wi� i przyja��.

Tylko sk�d si� to bierze, �e zdecydowana wi�kszo�� gej�w, jest taka pokrzywiona umys�owo i emocjonalnie. Gdyby to byli 18-20 latkowie to jeszcze ok, no ale ludzie po lat 28-30?

Dlaczego te� geje tak mocno zwracaj� uwag� na wygl�d? Nawet heterycy nie maj� takiej szajby na punkcie wygl�du jak geje. Wielu hetero ma kobiety przeci�tne lub nawet brzydkie i s� ze sob�, a geje s� jak te dziunie w bia�ych kozaczkach - koniecznie musi by� przystojny, by� wysoki, szczup�y(cz�sto a� do przesady) i oczywi�cie musi mie� mininum 18cm...

M�g�bym jeszcze zrozumie� takie wymagania, gdyby sam kto� by� przystojny itd, a cz�sto bywa tak, �e totalny przeci�tas takie cechy wpisuje sobie w profilu...


Edytowane przez imbir dnia 12-06-2015 22:06
Dobitnie napisane, ale taka prawda. Zreszt� ju� kiedy� napisa�em o tym tutaj. Albo s� ludzie, kt�rzy szukaj� tylko na ruchanie albo tacy, kt�rzy chc� si� pobra� za 2 dni. Z jednej skrajno�ci do drugiej. I jeszcze wi�kszo�� z nich zachowuje si� jakby im co� umys�owo brakowa�o :/ P�ki co mam przerw� od portali od marca, planuj� wr�ci� w lipcu.


Edytowane przez Katharsis dnia 13-06-2015 08:47
Macie jakie� inne sposoby, aby pozna� kogo� normalnego, pomijaj�c internet?

ja spotka�em wielu fajnych kolesi na http://www.datezo... sprawdz zanim skre�lisz internet, na zywo nie ma gdzie ciezko odr�ni� homo od hetero


Edytowane przez jankowalskidate dnia 13-07-2015 15:28
imbir napisa�/a:
Macie jakie� inne sposoby, aby pozna� kogo� normalnego, pomijaj�c internet?

Kluby, przez znajomych.
Logika podpowiada, �e net, lecz ja jak poznaj� kogo� LGBT to tylko przez fora internetowe jak te.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3