Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Dla odwaznych swiat nalezy :-)
Witam, mam na imie Patryk :-) szukam przyjanzi a moze i nawet czegos wiecej. Jestem samotnym 25 latkiem ktory spedza wieczory samotnie :-( Jestem z Olsztyna wiec jak ktos ma ochote sie poznac, moze i nawet w wiekszym gronie to prosze o kontakt (usuni�te przez moderatora)


przed rozpocz�ciem korzystania z forum, polecam zapozna� si� z regulaminem... http://gaymateo.p...h1303.html


Edytowane przez dobrzyk dnia 18-01-2013 15:19
Adi ma na imi� Patryk Grin.
�adna ksywa..Smile Pozdrawiam i �ycz� mniej samotnych wieczorkow! :] zawsze mozesz spedzic je z Nami tutaj. Wystarczy napisac.

cze�� ;D teh6 ma racj�-zawsze jeste�my gotowi i ch�tni, �eby popisa�. napisz sam, albo my napiszemy, albo za�� w�tek. tylko nie r�b 'nic'. jeste�my otwarci. Pfft

Pozdrawiam. ;d

hej Smile

Yo! Wink i m�j imiennik Grin


Edytowane przez niebyme dnia 18-01-2013 18:17
Witaj Grin

mamy si� czu� zaszczyceni, Caspian?
P.S. m�wisz od wszystkich?

aha, ok.

jak s�ysz� samotny to od razu zapala mi si� czerwona lampka - co� z TOB� musi by� nie tak skoro jeste� samotny ...

why you think that?

Kazdy inaczej odbiera samotnosc. Ktos moze byc otoczony masa znajomych, a w glebi duszy czuc sie samotny...a samotnosc boli i to bardzo.

hej jestes seksi chcialbys pogadac

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 11