Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Depilacja i chojne ow�osienie
Dobry wiecz�r, mam powa�ny problem, mam 23 lata i jak wszyscy tu obecni si� domy�laj� jestem gejem. Jak do tej pory nigdy nie mia�em ch�opaka a ju� tym bardziej nie uprawia�em sexu. Od jakiego� czasu coraz cz�ciej o tym my�l� i chcia� bym to mie� ju� za sob�, jednak�e coraz bardziej zarastam. ramiona pokrywaj� si� obrzydliwym ow�osieniem, plecy ju� nie a� tak bardzo ale jednak, a o po�ladkach nie wspomn� to ju� ca�kiem chorror, wstyd mi na sam� my�l by si� przed kim� rozebra�. jak mam si� pozby� tego problemu czy naprawd� jestem zmuszony do depilacji woskiem? to b�dzie bardzo bolesne z tego co mi wiadomo. Prosz� o pomoc, wr�cz b�agam, nie chc� sp�dzi� �ycia w samotno�ci tylko przez moje ma�pie geny po ojcu.


Edytowane przez Silvenar1809 dnia 06-09-2015 23:07
Nie my�l� �e jakim� wyznacznikiem w mi�o�ci czy seksie jest ow�osienie cia�a. Jedni lubi� zaro�ni�tych inni nie. Ja osobi�sie depiluj� si� ze wzgl�d�w higienicznych. Polecam u�y� kremu Veet do depilacji pod prysznic. Tylko na jajkach tego nie r�b bo ci� podra�ni. Tam pozostaje u�ycie maszynki. Gdzie indziej mo�esz �mia�o depilowa� Smile

Ja uwielbiam m�czyzn z mocnym ow�osieniem, tak�e na plecach i ramionach. G�adcy nie s� dla mnie atrakcyjni.
Ow�osione nogi, po�ladki, tors wi�kszo�� gej�w lubi. W necie jest masa stron, blog�w po�wi�conych erotyce w temacie "hairy men".
Uwa�am, �e masz kompleksy i by� mo�e sam sobie z nimi nie poradzisz. Albo zaakceptujesz swoje cia�o w wyniku zakochania, albo porozmawiaj z psychologiem.

Ale dlaczego zaraz ma mie� kompleksy? To raczej do�� powszechne, ze nam "w�ochy przeszkadzaj�". Nie jest to kwestia akceptacji - je�eli s� sposoby aby pozby� si� czego� dra�ni�cego. I jako� nie zauwa�y�em by faceci szaleli za mega ow�osionymi facetami, raczej to kwestia fetyszu.
Jak chcesz to wydepiluj si�, jest to do�� czasoch�onne, i trzeba dobra� maksymalnie dopasowan� metod�. Je�eli Ci� sta� to mo�esz wypr�bowa� laser, je�eli masz odwag� to w niekt�rych miejscach dobry b�dzie depilator.
Spr�buj, i zobaczysz czy czujesz si� z tym lepiej;-)

Do psychologa si� nie wybieraj ;-)

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 1