Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Czy kto� mo�e mi pom�c?
My�l�, �e najlepiej b�dzie, jak zaczniesz my�le� o sobie, zajmiesz si� swoim �yciem i swoim szcz�ciem.
Mo�e odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego Ty tkwi�a� w takim dziwnym zwi�zku?
Zupe�nie nie wiem, po co chcesz grzeba� w starym zwi�zku i konfabulowa� na temat tego faceta. Bo chyba nie s�dzisz, �e kto� z nas da Ci konkretn� odpowied�, czy on jest gejem, czy nie? Skoro ty tego nie wiesz po tylu latach zwi�zku...

S�uchaj moze by� gejem ale tak jak ka�dy facet. Ta sytuacja nie pokazuje �adnych konkret�w m�wi�cych o odmiennej orientacji. Tak w�a�ciwie nawet je�li si� oka�e, �e jest gejem to przecie� nic Tobie nie da bo tym bardziej nie b�dziecie ju� razem. Rozumiem, �e Ci ci�ko ale czym wi�cej b�dziesz o nim my�le� tym gorzej. Pomy�l o sobie, mo�e znajd� sobie kogo� nowego. Wiem, ze ��two si� tak m�wi, ale takie " gdybanie" nic Tobie nie da, wr�cz Ciebie nakr�ca. Skoro tak chamsko sie zachowa� nie by� wart Ciebie. �ycze powodzenia i szcz�liwego Nowego Roku zw�aszcza w kwestii sercowej Smile

Gonzo_pl napisa�/a:
My�l�, �e najlepiej b�dzie, jak zaczniesz my�le� o sobie, zajmiesz si� swoim �yciem i swoim szcz�ciem.
Mo�e odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego Ty tkwi�a� w takim dziwnym zwi�zku?
Zupe�nie nie wiem, po co chcesz grzeba� w starym zwi�zku i konfabulowa� na temat tego faceta. Bo chyba nie s�dzisz, �e kto� z nas da Ci konkretn� odpowied�, czy on jest gejem, czy nie? Skoro ty tego nie wiesz po tylu latach zwi�zku...


Dokladnie sie z Toba zgadzam. Przykro mi z tego powodu, ze nie znasz powodu dlaczego tak sie potoczyla sytuacja...bo ciekawosc bedzie Cie dlugo meczyc.

Dzi�kuj� za odpowiedzi...macie racj�...sama teraz rozumiem, ze niepotrzebnie to napisa�am, przecie� nikt mi na to nie odpowie jednoznacznie. Ale mimo tego czuje jak�� ulg�...Musia�am to z siebie wyrzuci�. A odpowied� na pytanie, i tak, faktycznie niczego nie zmieni. Czasami jednak cz�owiek dzia�a pod wp�ywem chwili Smile
Pozdrawiam i raz jeszcze dzi�kuj� oraz �ycz� Wam wszystkiego co najlepsze w nowym roku, a zw�aszcza w mi�o�ci Smile

Dziekuje i wzajemnie Smile. Lepiej jest sie wygadac, wypisac niz dusic to w sobie...bo myslenie w kolko o jednym wbija ostatni gwozdz...Pozdrawiam.


To prawda Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2