Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Coming out - m�j
Hejka ludziska! Mo�na powiedzie�, �e od wczorajszego popo�udnia jestem innym cz�owiekiem. Wszystko zacz�o si� w sobot�. Wtedy to zdecydowa�em si� ujawni� i poinformowa�em przyjaciela, �e potrzebuj� si� z nim spotka� w mo�liwie najbli�szym terminie. W sobot� mu nie pasowa�o, by� w innym mie�cie u dziewczyny, rozumiem go, to ustalili�my, �e spotkamy si� w niedziel� popo�udniu.
Pe�en strachu, ale pewny przeczeka�em do momentu spotkania. Na pocz�tku nasza rozmowa wygl�da�a normalnie, kiedy w ko�cu spyta� mnie "Co chcia�em mu takiego wa�nego powiedzie�?". Na moment mnie zamurowa�o, powiedzia�em, �e to mega delikatna sprawa i nie wiem jak to powiedzie�. On odpar�, �e mam wali� prosto z mostu. No i paln��em, ju� nawet nie pami�tam jakich s��w u�y�em, ale musia�em to z siebie wydusi�. Przez pierwsze 5 minut gada�em tylko ja, a on to przyjmowa� w taki spos�b jakbym mu opowiada� o pogodzie. Widzia�em, �e nie wie co na to powiedzie�, ja przesta�em gada�, o w�os a bym si� wtedy porycza�. Wreszcie odpowiedzia� "Ja Ciebie te� od zawsze mia�em za przyjaciela. Na �wiecie musz� by� r�ni ludzie, ale to naprawd� niczego mi�dzy nami nie zmienia. Mi to nie przeszkadza". Wtedy poczu�em jakby mi z plec�w spad� ogromny g�az, kt�ry nosi�em przez d�ugi czas. Co mnie cieszy po tym zacz�li�my normalnie rozmawia� o naszych przyziemnych sprawach, tak jakbym kilka chwil temu powiedzia� mu co� w stylu "�adna dzi� pogoda". Od wczoraj ju� wiem na pewno, �e mam przyjaciela na dobre i na z�e. I teraz czuj�, �e dopiero teraz, po ponad 15 latach znajomo�ci (czyli praktycznie ca�e moje �ycie), nasza przyja�� jest kompletna.
Nie wiem czy kto� to przeczyta, ale ja poczu�em potrzeb� napisania tego na forum.

Pozdrawiam i �ycz� mi�ego dzionka!

gratuluj� odwagi :-D i �ycz� powodzenia w dalszym �yciu :-)

Wow! Jak szcz�liwie. Te� chcia�bym mie� takiego przyjaciela. ^^
Gratuluj� odwagi.

Prawdziwi Przyjaciele nie oceniaj� po orientacji, traktuj� Ci� takim jakim jeste�. Wiem jaka to rado��, gdy Przyjaciel daje Ci poczucie bezpiecze�stwa psychicznego, ten g�az to my�li, kt�re ukrywa�e� przed wszystkimi, teraz tego ju� nie ma, bo odwa�y�e� si� powiedzie�, a to b�dzie wielk� ulg�. Gratuluj� ;-)

Gratuluje ;]
Ja w dalszym ciagu nie mam odwagi na coming out =[...boje sie tego, ze Ci nawktorych mi zalezy odwroca sie i zostane zupelnie sam.

Super! Ja nadal sie boj�

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7