Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

co zrobic?
witam wszystkich
mam problem.. Jestem mlody, chodze wciaz do sql. Jakos dwa miesiace temu spotkalem na portalu gejowskim pewnego goscia. Mieszka jak ja w wawie, wiec zaproponowal spotkanie. Zgodzilem sie, czemu nie. W rl spodobal mi sie od razu. Po kilunastu spotkaniach jako kumple powiedzial mi ze jestem dla niegn kims wiecej niz przyjacielem. On dla mnie tak samo. Stalismy sie para. I od tamtego momentu zaczelismy robic powazniejsze rzeczy, oral petting . Seksu jdszcze nie chcialem. Wiem ze do tego trzeba sie przgotowac. Ale tydzien temu on mnie zgwalcil .. Przyszedlem do niego do domu jak czesto po lekcjach. Spedzalismy milo czas. Nagle odwrocil mnie na brzuch i zaczal rozbierac. Spytalem co robi /myslalem ze jak czesto chce byrmy sie pomacali , oral ) ale on juz chcial wiecej . Zalozyl gumke i bez yadnego prygotowania zaczal wsadzac we mnie swojego ch.ja. Na poczatku ciezko wchodzil bardzo mnie to bolalo prosilem go by przestal ale on nic nie moglem sie nawet wyrywac bo jest ode mnie wyzszy i b dobrze zbudowany. Gdy probowalem uderzyl mnie. Wtedy przestalem sie opierac. Zaczalem po dluzszej cicho plakac. Jak to zobaczyl przestal i usiad obok. Zlapal sie za glowe. Ja sie ubralem i wyszedlem. Teraz do mnie dzwoni i pisze. Nie odpowiadam.
Co mam robic, nie tak wyobrazaleM sb moj 1 Raz. Jesli by mnie napawde kobhal zrobilby mi cos takiego? Co robic ja chyba nadal go kocham..

Wsp�czuj� Tobie bardzo. Nie wiem co masz zrobi� z jednej strony nie powiniene� si� z nim zadawa� ale z drugiej ka�demu cz�owiekowi trzeba dasz szans� porozmawia�, wyja�ni�. On po prostu mia� ochot� na Ciebie. Spr�buj z nim to wyja�ni�.

watodo, ja bym si� na twoim miejscu si� nie zastanawia� - jak najszybciej zerwa� bym t� znajomo��. Go�� cie przecie� wykorzysta�, zrobi� to wbrew twojej woli. I jeszcze cie uderzy�. Czy tak wygl�da szacunek? Ten facet powinien za to trafi� do pierdla.

Prosz� admina o usuni�cie post�w i profilu zbigniew-geya, jego trollowanie w tak wa�nych tematach budzi moj� odraz�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 7