Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Co m�wi� rodzicom?
Oczywi�cie wiadomo - najlepiej by�oby powiedzie� ca�� prawd� Wink Ale je�li zapomnimy na chwil� o tej opcji... co m�wicie rodzicom jak pytaj� o dziewczyny? I staj� si� przy tym dosy� nachalni?

Ja na szcze�cie jeszcze powiedzmy jestem m�ody - 21 lat, bardzo nie "m�cz�" Wink

Z prawd� to tak r�znie bywa, zale�y od rodzic�w, te� chcia�bym powiedzie�, ale na razie jeszcze to nie jest ten moment.

ja zawsze ich zbywa�em bo jeszcze si� nie zdecydowalem na coming out Wink po jakims czasie ojciec odpu�ci�, ale mama wci�z mnie m�czy i liczy, �e nied�ugo pozna synow�

Mnie bardziej babcia pyta Smile

U mnie jest troch� inaczej, ka�demu wmawiam �e wol� by� kawalerem i mieszka� samemu i to dzia�a :) Natomiast ujawnia� nikomu nic nie b�d�, nigdy. Tym bardziej rodzinie. Dobrze mi z tym �e w sobie dusz� t� informacj� - byle przez �ycie xD

moi rodzice s� przekonani, �e jeszcze nie doros�em do powa�nego zwi�zku, a ja ich w tym przekonaniu utwierdzam Wink chocia� mama robi si� coraz bardziej dociekliwa i naciska, �ebym ''wreszcie jak�� przyprowadzi�''

Mam ju� 22 lata (niestety). Ja jeszcze nikomu tego nie wyzna�em. Mieszkam w ma�opolskiej wsi. Mam wielu przyjaci� chcia�bym im to powiedzie�, ale gdzie bym nie spojrza� to s�ysz�: peda�y, zabi� to ma�o... O rodzinie nie wspomn�. Bo wiadomo, rodzina, dzieci, ci�gle podpytywanie o dziewczyn�. Musze si� wreszcie wyprowadzi� i zacz�� normalne (w�asne) �ycie. Chc� by� po prostu sob�.


http://www.wonderlover.com ... Zajrzyj, Sprawd� Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5