Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Co mnie czeka?
Pozna�em fajnego ch�opaka. Bardzo mi si� spodoba�, a �e podejrzewam i� mo�e on by� z bran�y postanowi�em co� z tym zrobi�. Postanowi�em zaprosi� go na pizze (jakkolwiek mizernie to brzmi) by lepiej go pozna�. Jednak�e nie mam poj�cia jak powinno to wygl�da�. Czy mam mu si� spyta� prosto z mostu jakiej orientacji jest czy mo�e co� bardziej w stylu "czy chcia�by� spr�bowa� chodzi� z ch�opakiem?". To m�j pierwszy... wi�c nie wiem jak si� mam zachowa�. Jak Ty by� wola�by� zapytany i co by� czu�? jak dobrze by by�o to ugry��?

Ja bym zaleca� wi�cej cierpliwo�ci i ostro�no�ci. Je�li nie b�dzie z bran�y to mo�esz straci� koleg�. A pomys� z pizz� jest ok. Zawsze to jaki� pierwszy krok, a do serca m�czyzny trafia si� przez �o��dek.

Hej Smile To zawsze jest trudne...nawet, je�li to nie pierwszy raz a kt�ry� z kolei. Kolega dobrzyk dobrze m�wi...cierpliwo�ci. To wyj�tkowo delikatna sytuacja, a pomys� z pizz� jest bezpieczny.

Powiedz mi...czy Tw�j kolega mo�e domy�la� si�, �e jeste� gejem?

Spotka�em go razu pewnego. Wymienili�my pare zda� (o pogodzie itp.). Zaskoczy�o mnie �e w pewnym momencie sta� jakby zastanawiaj�c si� nad czym�. Zda�o si� mi �e oci�ga si� z wyj�ciem. Ja wysz�em pierwszy, a on za mn�. Nie przedstawi�em si� nawet wtedy – �pieszy�em si�. Mo�e nast�pnego dnia pomy�la�em sobie �e mo�e by� z bran�y. Jego styl ubioru i zachowanie daj� nadziej� �e mo�e by�. I od tego dnia m�wie mu „Cze��” na korytarzu, czy ulicy. Bardzo mi si� spodoba�. Nast�pnym razem kiedy by�a okazja do zamiany kilku s��w wyda� mi si� mi�y. Pomy�la�em sobie �e zaprosze go na pizze i troch� powypytuje itd. I w�a�nie nast�pnego dnia kiedy to wymy�li�em wpad�em nieomal na niego na ulicy. Wyj�ka�em swoj� pro�be. Zgodzi� si� ale powiedzia� �e co do terminu to zgadamy si� jeszcze. I tak niecierpliwie czekam … My�l� �e domy�la si� o co chodzi.


Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6