Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Co mam zrobi�!!!!!
Witam wszystkich zaczne odrazu mam taki problem, zakochalem sie w dziewczynie ale wczesniej i to od dawna jest taki chlopiec u mnie w szkole z gimnazjum kt�ry jest tak sliczny ze przychodzi mi tylko jedno na mysl gdy go widz�Wink ostatnio z dnia na dzien jakos prezesz�a mi ochota na spotykanie sie z moja dziewczyna bo nie moge przestac myslec o nim o tym chlopaku ja mam 17 prawie 18 lat a on jest z gimnazjum ja juz sza�u dostaje poprostu tak mi sie on bardzo podoba i nie wiem co mam robic pom�cie ni jako� prosz� Smile

Ale oczekujesz ze podamy przepis na napar ze o nim zapomnisz? To nie mozliwe....
Po prostu jeste� bi! ale mo�e jak bedzie chcial i Ci sie nie spodoba To Ci sie odechce Grin

Zgadzam si� z ZimnyKsiaze w kwestii uczu�. My�licie, �e istnieje mi�o�� gejowska??? Wed�ug mnie nie. To tylko przywi�zanie do drugiego faceta i dobry seks. Niestety w tym �rodowisku rysuje si� schemat: jeste�my razem, jest nam dobrze w ��ku, ale gdy przychodzi nuda, monotonia to czas poszuka� sobie kolejnego kochanka. Wiem, �e to nie regu�a, ale zetkn��em si� ju� z wieloma takimi historiami. Zwi�zek wymaga po�wi�ce� i bezustannych kompromis�w i dlatego trzeba sobie odpowiedzie� na pytanie: Czy kocham ci�, bo ci� potrzebuje, czy te� potrzebuj� ci�, bo ci� kocham. Panowie, zastan�wcie si� nad tym.

Uwa�am, �e nie tylko w �wiecie homoseksualist�w mi�o�� nie istnieje. Jestem zdania, �e to, co nazywa si� mi�o�ci�, to tak naprawd� przywi�zanie do drugiego cz�owieka. Owszem, s� uczucia i bardzo dobrze. Dla mnie to jest okre�lenie mi�o�ci.

S�uchajcie, nie oceniajcie panowie nikogo po paru s�owach na forum. Je�li jeste�cie w zwi�zku i jest wam dobrze, szanujecie si� i macie bezgraniczne zaufanie do swoich facet�w to serdecznie gratuluje. Z drugiej strony, nie jest tak jak napisa� ZimnyKsi��e????? Oczywi�cie, �e tak. Dobrze jest dop�ki jest ok. W tym �rodowisku my�li si� przewa�nie pa��, poci�g fizyczny na pierwszym miejscu. Ile zwi�zk�w zaczyna si� od seksu? Odpowiedzcie sobie na to pytanie. By�o �wietnie w ��ku, fajnie si� gada�o a p�niej zwi�zek. A potem sielanka si� ko�czy. Nie os�dzajmy innych, starajmy si� prowadzi� dyskusj�.

Naprawd� uwa�asz, �e dzi�ki przywi�zaniu ludziom odbija? Czasem ludzie zakochuj� si� w bardzo kr�tki czasie, wi�c o jakim przywi�zaniu tu m�wimy? SatanSoul

Je�li chodzi o t� kwesti�, to czy mo�na nazwa� to mi�o�ci�??? Je�li kto� zakochuje si� w kr�tkim czasie, to to jest nic innego jak tylko i wy��cznie zauroczenie.

Nie wpierdalam wszystkich do jednego wora! Pisa�em tylko, �e do�o gej�w ma faceta, ale mimo to skoki w boki s� powszechne. Mo�ecie mi zarzuci�, �e nie wierz� w mi�o��. Ja to okre�lam przywi�zaniem i tyle. Dobrze mi z tym. Ka�dy ma prawo wierzy� w to, co chce i to jest indywidualna sprawa ka�dego. Ja to widz� tak, wy inaczej. C�, tak bywa. Dlatego trzeba si� zastanowi� kiedy wchodzi si� w zwi�zek.

Ksi�z� uprzedzi� moj� wypowied�. R�wnie� chcia�em napisa�, �e samotny nie jestem, mam zajebistych przyjaci�. Faceta nie mam, bo nie czuj�, �eby mi tego do szcz�cia brakowa�o. Dobrze jest jak jest.

ejj Panowie nie denerwujcie si� tak od razu a 2 to nie jest ulotna mi�osc ani zauroczenie to trwa juz oko�o roku z dnia na dzien jest to coraz silniejsze a z dziewczyn� zerwa�em bo kocham tego jednego i jestem tego pewien od roku mi sie podoba� a potem coraz bardziej i bardziej jak ide za nim w szkole po schodach to czuje ze to jest ten jedyny a od 2 miesiecy go kocham i jestem tego pewien wiec co mam zrobic moze mi to ktos doradzi jak go poderwac

Witaj niebieskooki Wink Znajdujesz si� w bardzo trudnej sytuacji tym bardziej �e to kto� z tej samej szko�y ja te� mam ten problem. Podoba mi si� jeden go�� i mam podejrzenia �e jest gejem tylko skutecznie pr�buje to ukry�. Jednak nie mam odwagi nawet podej�� i zagada�. I chyba tylko odrobina �mia�o��i mo�e nam pom�c. Mo�e spr�buj jako� do niego dotrze�, dowiedz si� o nim wi�cej, poszukaj kontaktu, spr�buj zaobserwowa� czy on te� jest gejem bo mo�e okaza� si� �e �le lokujesz uczucia i nie jest wart zainteresowania i szkoda by by�o �eby� cierpia� bez sensu Pozdro... Wink

Dzi�ki za konkretn�, zdecydowan� odpowied� i zach�t� do dzia�ania. Ja nie marudz� tylko jestem ostro�ny bo nie raz przejecha�em si� na ludziach nie tylko w sferach osobistych. A napisa�em tak bo moje do�wiadczenia z lud�mi pokazuj�, �e takie sytuacje jak u autora tematu cz�sto �le si� ko�cz�. Jednak da�e� mi do my�lenia pozdro ... Wink

Fakt oczy nie zawsze s� wymowne jednak co� w ty mo�e by� z reszt� jak w ka�dej teorii na ten temat. Nie sprawdza�em jego oczu chocia� raz mia�em z nim kontakt wzrokowy bardzo g��boki odwzajemniony u�miechem. Jednak mog�o to wynikn�� z sytuacji, bo gra�em w regionalnym kabarecie i se sceny zauwa�y�em �e si� we mnie wpatruje ale na co dzie� nie daj� podobnych sygna��w i kr�tkie spojrzenie to dla mnie za ma�o �eby zaryzykowa�. Jak m�wi�em wol� by� ostro�ny. Sam osobi�cie cz�sto odwracam wzrok od ludzi i to wynika raczej z zak�opotania a nie orientacji ...

Wy kurwa wszyscy tyle wiecie o czymkolwiek. A on to co� tej racji ma. Nie egzekwuj�.



SatanSoul napisa�/a:
Nie egzekwujesz? Wiesz w og�le co znaczy "egzekwowa�"?



Tak. Wyt�umaczy�?

Hmm.... Mimo wszystko z SatanSoulem bym podyskutowa�, bo zadziwia mnie jego przekonanie o swojej wiedzy.

Je�li chodzi o eFF raczej czu�bym si� jakbym rozmawia� ze swoj� chrze�nic�. Pan wi�c odpada, zbyt du�a r�nica.

z ZimnyKsieciem r�wnie� bym podywagowa�. Podoba mi si� nawet Twoje chamstwo, ale g�upi nie jeste�.

ludzie teraz to juz delikatnie przesadzacie!!!chociaz przyznam ze jest to nawet zabawneSmile wchodzirz na jakis temat -zaczyna sie normalnie lelum polelum -no a koncowka zajebista sprawa!Smile

eFF napisa�/a:
garcias napisa�/a:
Hmm.... Mimo wszystko z SatanSoulem bym podyskutowa�, bo zadziwia mnie jego przekonanie o swojej wiedzy.

Je�li chodzi o eFF raczej czu�bym si� jakbym rozmawia� ze swoj� chrze�nic�. Pan wi�c odpada, zbyt du�a r�nica.

z ZimnyKsieciem r�wnie� bym podywagowa�. Podoba mi si� nawet Twoje chamstwo, ale g�upi nie jeste�.


Wsp�czuje Twojej chrze�nicy. Oboje, razem z Ksi�ciem jeste�cie �a�o�ni. Nigdy nie spotka�em kogo� bardziej dennego i p�ytszego od was. My�licie, �e Wasza brawura komu� zaimponuje? Jacy jeste�cie g�upi, �ycie szybko zweryfikuje was i wasze pogl�dy, bo g�wno wiecie o �wiecie.


Nie wrzucaj mnie do jednego wora z ZimnyKsi�ciem. Cz�owiek ma ostre zdanie, ja tylko natomiast sucho komentuj� wypowiedzi innych.

forum.intruderpolska.pl/files/ja_pierdole_952_171.jpg
forum.intruderpolska.pl/files/ja_pierdole_952_171.jpg
forum.intruderpolska.pl/files/ja_pierdole_952_171.jpg

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1