Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Co homoseksuali�ci my�l� o seksie z dziewczyn� ?
Od jakiego� czasu takie niecodzienne pytanie chodzi mi po g�owie. Czy homoseksualista jest ca�kowicie niezdolny do seksu z kobiet� ? Czy uroda pi�knej kobiety nie jest w stanie podnieci� homoseksualisty ? Czy homoseksuali�cie pasowa�by seks analny z p�ci� przeciwn� ?

Sama my�l o seksie z dziewczyn� jest dla mnie delikatnie m�wi�c nieprzyjemna... Nie wyobra�am sobie seksu z kobiet�.

Nawet seks analny nie wchodzi�by w gr� ? Czy dla homoseksualisty kobieta jest fizycznie odpychaj�ca ? Ch�tnie wys�ucha�bym waszych refleksji w tym temacie.

M�wi� za siebie. Dla mnie seks z kobiet� jest odpychaj�cy.
Wszyscy jednak wiemy, �e s� kryptogeje w ma��e�stwach i oni jako� musz� przem�c jako� swoj� niech�� �eby dokona� zbli�enia.

Z mojego punktu widzenia, to seks m�czyzna-kobieta nie wchodzi w gr� (nawet ten analny). Oceniam czasem kobiety, ale nie w sensie, czy mnie poci�ga, czy nie, bo �adna tego nie zrobi.

@Matt3090 Sam sobie powiniene� odpowiedzie� na to pytanie. Domy�lam si�, �e jeste� hetero, czy my�lisz o seksie z m�czyzn�? Odpowied� wydaje si� by� prosta - nie, ale to zale�y od cz�owieka. Znam hetero facet�w, kt�rzy my�leli �eby spr�bowa� z kolesiem, ale za to nie znam �adnego geja, kt�ry chcia�by spr�bowa� z kobiet�. Osobi�cie do tematu "seks z dziewczyn�" podchodz� oboj�tnie. Ani mnie to nie obrzydza, ani nie jara, na pewno bym podo�a�, ale mia�bym jedynie z tego fizyczn� naci�gan� przyjemno��.

To chyba proste,ze dla m�czyzn lubi�cych m�czyzn kobieta pociagajaca nie bedzie,tak samo m�zczyzna dla kobiety,kt�ra lubi kobiety Smile

jesli chodzi o sprawy typowo sypialniane jestem osob� bisexualn� i mysle ze, osoby na 100%gej nie p�jd� do ��zka z kobiet� a ci kt�rzy maj� chociaz po�owe z hetero nie maj� z tym problemu co nie znaczy ze ch�tnie z kobietami sypiaj�;-)Pfft

ja by�em w zwi�zku z kobiet� wiedz�c, �e raczej jestem gejem (wtedy uwa�alem, �e bi). i coraz bardziej mnie to m�czy�o. zaczyna�em szuka� wym�wek typu, dzis si� �le czuj�, boli mnie g�owa itp. dzi� szukam faceta na sta�e i nawet nie mysl� o kobitach w sensie seks. wystarczy�o mi, �ebym kilka razy spr�bowa� z facetem - tu ju� mi da�o jasn� odpowied�. Dzi� z dziewczyn� do ��ka bym nie poszed� na 100%

ja mam podobnie, pr�bowa�em tego i tego i m�wi�c kr�tko - seks z facetem to jest toSmile

tez by�em w zwi�zku z kobieta nawet kilka razySmiledzis juz nie ma na to szansSmile

ja uwazam sie raczej za bi...nie odrzuca mnie seks z kobieta - jest on dla mnie przyjemny ale jesli mam go porownac do tego z mezczyzna to wypada bardzo kiepsko...moze znaczy to tyle ze jestem jednak bardzeij gejem, aczkolwiek nigdy w zwiazku z mezczyzna nigdy nie bylem,z kobieta tak i to bardzo dlugo.....i tak naprawde wszystko bylo super miedzy nami, naprawde dobrze sie czuje w zwiazku z kobietami, dogadujemy sie itp itd tylko ten seks....ehSad sam juz nie wiem kim ja jestem i czego bardziej chce.Mia� kto� podobnie?....Piszcie

a Ty odrazu wiedziales ze jestes gejem?wiec nie wyzywaj mnie od basniowych gejow.Ja poprostu zaczynam
przygode w tym swiecie. Do tej pory mia�em do czynienia z dobrym seksem, ktory dal mi do myslenia....
ie bylem w zwiazku z mezczyzna a coraz bardziej bym tego chcial i tak naprawde to doswiadczenie daloby mi pelna
odpoiwedz,

pozdrawiam prawdziwy geju

andrz72 napisa�/a:
Poczytajcie sobie taki ciekawy temat dotycz�cy p�ci m�zgu.My geje mamy w�a�nie p�e� m�zgu jak kobiety.A tak wracaj�c do by�ej dziewczyny to powiem szczerze,�e wizualnie bardzo mi si� podoba�a,ale tylko tyle.


Wiesz, to wcale nie jest tak, �e mamy kobiece m�zgi. Niekt�rzy badacze uwa�aj�, �e m�zgi m�czyzn homoseksualnych wykazuj� pewne podobie�stwo do kobiecych a to du�a r�nica.

Skoro piszesz, �e twoja by�a dziewczyna wizualnie Ci si� podoba�a (czyli w jakim� sensie cie poci�ga�a) to by� mo�e nie jeste� homoseksualny tylko biseksualny? Wink


Edytowane przez dobrzyk dnia 17-03-2013 11:18
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4