Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

chyba czuje ze jestem gejem :-)
hej mam 24 lata dziewczyne tez mam ale czuje ze ciagnie mnie do facetow kreci mnie to. strasznie byc dotykanym przez faceta ahh nie wiem co myslec o.tym czy to tylko moje widzimisie

marze by zaspokajac od.tylu i dac komus tej przyjemnosci

jestem tu tez nowy


i chyba czuje ze jestem gejem ...

wszystko.zaczelo.sie.od pewnego zakladu ktory przegralem z koleg� gejem

musialem dac mu sie pocalowac i nie moglem.sie.wymigac dalem mu.buzi tak na szybo szczeniackie.to byloo ale on chcial wiecej wiec zlapal mnie za.szyje objal i doszlo do glebkiego pocalunkuu z.jezykiem potem zlapal mnie za krocze przeszedl taki.dziwny dreszcz byl bardzo zadbany swiezy oddech wtedy bylem.zmieszany a.zarazem mi.sie.to podobaloo az.padlo.z.jego.ust. " chodz.sie.ze mna kochac " jakos nie bylem.chetny potem on.wyjechal i poczulem pustke.i.od dego czasu zaczeli mnie krecic faceci coraz mniej kobiety aktulna.partnerka nie.pociaga mnie juz wogoleee

i na.dniach sie dowiedzialem.ze ten moj kolega.wraca wszystko.przez.telefon mu powiedzialem
jest.zachwycony..... mysle ze.sex.z nim cudowny az.dostaje.euforii na.to.wszystko wczesniej myslem.ze.to moje.durne.fazy ale jestem.pewny.ze.chce.to.zrobic. zaspokoic.goo byc bzykanym przez niego


z.dziewczyna.zerwe.i.podam.prawdziwy powod

co.o.tym.mysliciee

to mam zdradzac w.ukryciu.??? to.chyba nie.jest.dobry pomysl

niewiem co myslec jestem.szczery
nawet nie mysle.o.tym teraz za.dwa dnie.przylatuje on


obydwaj napaleni na.siebieeee
nigdy tak sie nie czulem




a powiesz.jak.to jest.pierwszym.razem.szczegolnie.sex.analnyy itd

zrobilem to zerwalem z dziewczyna dlugo nie moglem tego tluumic dostalem w twarz

dziewczyna sie dzis wyprowadza chetnie.bede wam zdawal relacjeee

wiem ze plakalaaaa troche sie tym.przejelem ale coz takie jest zycieee wlasnie sie pakujee

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10