Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Atak haker�w, wyciek�y dane tysi�cy os�b
My�l�, �e ostrze�enie dla uzytkownik�w powinna wstawi� tak�e administracja Gaymateo.pl w trosce o nas wszystkich....


Hakerski atak na serwisy dla gej�w i lesbijek. W�amywacze opublikowali bazy zawieraj�ce informacje nawet o 100 tys. u�ytkownik�w alarmuje "Gazeta Wyborcza" i podkre�la, �e generalnie zdobycie danych osobowych jest w Polsce bardzo proste.

Skradzione dane to adresy e-mailowe, daty urodzenia, adresy IP, z kt�rych dokonywano rejestracji, oraz has�a. Osoba w nie wyposa�ona mo�e bez trudu wej�� na konto w serwisie i czyta� prywatn� korespondencj�.

Problem dotyczy serwis�w kobiety-kobietom.com, innastrona.pl i gay pl. Administratorzy wzywaj� u�ytkownik�w do natychmiastowej zmiany hase�.


Wiecej informacji tutaj
http://wiadomosci...omosc.html


Edytowane przez Gonzo_pl dnia 21-11-2012 11:51
Ja nie widz� powodu* by si� ukrywa� w szafie i robi� ze swojego �ycia tajemnic�. Zbyt wiele lat na to straci�em, udawa�em nawet przed przyjaci�mi.
Mam jedn� twarz, jedno nazwisko i jeden, ten sam nick na wszystkich forach, tak gejowskich, jak i hobbystycznych i psychologicznych. Dzia�am do�� aktywnie w kierunku walki z nietolerancj�, homofobi�, rasizmem.
Na Facebooku swoim nazwiskiem firmuj�, komentuj�, lajkuj� rozmaite materia�y, mam kontakty z dzia�aczami LGBT i politykami.
Nie ukrywam, kim jestem.

* zaczynam snu� rozmaite wizje przysz�o�ci obserwuj�c odradzaj�cy si� w Polsce faszyzm.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 11