Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Zakochiwanie si� w hetero - jak tego unikn��?
Czy macie czasami tak �e zakochujecie/czujecie wi�ksz� sympati� do faceta kiedy wiecie �e i tak jest hetero? Czy jednak czasami macie cich� nadziej� �e mo�e nie jest? Ale mimo tego nadal w to brniecie?

Macie jakie� porady jak unikn�� takich typu spraw? A mo�e porady jak si� "wyleczy�" z takowego faceta? U mnie zazwyczaj przechodzi z czasem ale.. bardzo d�ugo i momentami bole�nie ;/

Temat zak�adam dla ka�dego kt�ry posiada taki dylemat a troch� te� dla siebie ;P Mam nadziej� �e podzielicie si� swoimi do�wiadczeniami.

Ja si� zakocha�em w najlepszym przyjacielu i on si� tego domy�la�, pewnego razu (przed wakacjami) po imprezie u mnie w domu zakrapianej alkoholem do czego� mi�dzy nami dosz�o. My�la�em, �e to wszystko zmieni, �e od teraz b�dziemy razem... ale si� zawiod�em. Na drugi dzie� zn�w zacz�� m�wi� o dziewczynie z kt�r� zacz�� si� spotyka� jaki� czas wcze�niej. Nie mog�em tego przebole� i si� odsun��em, potem znowu zacz�li�my rozmawia�, ale ju� nie tak jak dawniej, a od ponad miesi�ca ju� wcale nie rozmawiamy, nie wiem dlaczego... nie wiem co o nim my�le�, brakuje mi go, a zarazem jestem na niego w�ciek�y.

Mi te� podobaj� sie ch�opacy kt�rzy niestety s� hetero, to mo�e troche wkurza� ale takie �ycie Wink

Nie zakochuje si� w facetach hetero. A spos�b na to mam prosty. Nie traktuje ka�dego przystojnego faceta jako potencjalnego partnera. Poza tym homo i hetero funkcjonuj� inaczej. Zakochiwanie si� w heterykach jest nienaturalne i z g�ry skazane na kl�sk� i cierpienie. Tylko mi�o�� geja do drugiego geja ma sens. Heterykom przeznaczone s� kobiety.
I wydaje mi si�, �e te wasze zakochania to wcale nie by�y zakochania tylko zauroczenia...

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2