Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Wizyta u fryzjera
Hej ch�opaki, mo�e byli�cie kiedy� na jakim� zabiegu piel�gnuj�cym u fryzjera? Strasznie sobie podniszczy�em w�osy czy to farb� (tak niestety mam siwe w�osy i si� wstydz�) czy stylizacj�. Chcia�bym w co� zainwestowa� ale nie za bardzo si� znam Wink Poratujcie Wink)

Z tego co kojarz� to kiedy� mia�em robione jakie� nawil�anie pod tak� jakby saun�, co si� siedzia�o w ciepe�ku jaki� czas, ale to raczej nie by�o nic takiego g�eboko od�ywiaj�cego. W jak bardzo z�ym stanie s� w�osy?

No wydaje mi si� �e w tej nad�u�szej partii mam oko�o 6 - 8 cm i tak wida� na nich s� mocno zniszczone a podoba mi si� moja aktualna fryzura i d�ugo��, nogami i r�kami b�d� si� zapiera� �eby nie obcina� Grin dlatego spr�buje wszystkiego Wink

A nie chcesz ich po prostu obci�� ?

Nieee obci�cie w og�le nie wchodzi w gr�, nie do�� �e �le wygl�dam i czuj� si� w kr�tkich to stosunkowo d�ugo zapuszcza�em swoje bo wolno mi rosn� ;/

To mo�e rzeczywi�cie olaplex to dobre rozwi�zanie, wiesz Woli�ski sobie zachwalaGrin

No chyba si� skusz� bo inaczej nie znajd� sobie nikogo hyhyh Wink

A id� co Ci szkodzi Wink Napisz mi tylko co i jak, mo�e sam si� wybior�?

Um�wi�em si� na dzisiaj po pracy na 18 Grin tak�e dzi� wieczorem albo jutro rano napisz� recenzj�, b�dzmy dobrej my�li a no i �e �ysy nie wr�c� Wink

Wracam z recenzj�. Og�lnie jestem zadowolony, kupi�em sobie odrazu te� nr 3 olaplexu zeby podtrzyma� efekty. Ko�c�wki uda�o si� uratowa� bez �cinania wi�c jest progres, nie odstaj� jak puch, nie s� ju� takie jakby sianowate? Odrazu te� �adnie si� u�o�y�y mimo tego �e umy�em w�osy dzi� efekt nadal jest, oby jak nad�u�ej. Tylko g�adkie i si� b�yszcz�! Rewelka chyba za jaki� czas si� wybior� bo sam zabieg bardzo przyjemny, �adnie pachnie i wcale nie trwa bardzo d�ugo Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1