Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Jak rozpozna� geja?
Nie noo, ta wymiana spojrze� to by�a w innym momencie Smile

Ej no GrinD Ta wymiana spojrze� by�a w ca�kowicie nieintymnym momencie, jakby�cie chcieli wiedzie� . Pfft. To by�o w trakcie rozmowy - nie pami�tam ju� nawet na jaki temat. Smile Mlodziku - nie pesz� si�, spokojnie ;] Mam za sob� wiele takich rozm�w Grin

kto ma ochote na now� znajomo�� i morze co� wiecej ???


(moderator: nie podajemy nr.tel. na forum) jesli ktos chcialby na luzie poromawiac Wink


Edytowane przez dobrzyk dnia 21-10-2012 18:44
oczy sa zwierciadlem duszy... moi drodzy
powa tym nie potrafia klamac... Cool

podswiadomosc...
Istota ludzka podswiadomie emituje energie (fluidy)
Ktore odbiera otoczenie rownie podswiadomie
Wink


Ja s�yszalem, �e po bia�ym pasku. Ale na chwile obecn� metoda ma�o sprawdzona, chyba. Sam mam taki pasek XD

hej jesetm tu nowy Smile pzdr

Camil96 napisa�/a:
Naj�atwiej rozpozna� po wymowie chybaa ; D


Po wymowie?? Ciekawa teoria. Ja mam pono� bardzo nisk� barw� g�osu i m�wi� normalnie. Pozatym ci�zko okresli� po wymowie, chyba, �e ktos w ra��cy spos�b mowi "mi�kko" Z autopsji wiem, �e jednak, �e wielu facet�w mowi normalnie.

@Neko
w 100% si� zgadazam, chocia� w jeszcze jak chodzi�em do szko�y to mia�em kilka takich dwuznaczych tekst�w, gest�w. I mimo to nie wzi�to mnie za geja. ;P Ale s�ysz��em w�a�nie, �e ponoc jeste�my bardzo gestykuluj�cy.

Pono� podej�cie do kbiet te� wiele zdradza, ale nie wiem ile w tym jest prawdy...

Pozdrawiam Pfft

Ja nie wiem, m�j gayradar chyba uleg� awari, bo czasem dzia�a, a czasem nie. Chcia�bym aby dzia�a� w 100000% Wtedy �atwiej by mi by�o wyrwa� jakie� m�ode ciacho :3 :3 A tak skazany jestem na same niepowodzenia Pfft

To masakra jest. Ja ost ide z kolegami po mie�cie,i co drugi hetero to "lansowa�" si� na geja. Mo�e dlatego jest teraz tak ci�ko wyczu�. I chyba hetero musz� na nowo uczy� si� jak si� niechlujnie ubiera� i w og�le <hahaha>

wg mnie to mo�e i istnieje takie co� jak geyradar ale ja go chyba nie mam bad� go jeszcze nie odkry�em a mo�e sie boje do konca nie wiem czy gej czy nie

ma�y. Spoko nie jeste� sam. Ja do tej pory nie wiem gdzie to trzeba klikn��, aby zaczo� dzia�a� jak nale�y Pfft Mo�e poprostu mi wcisn�li jakiego� chi�skiego bubelka ;];]

hehe dobre mo�e i tak Smile

Ja w swojej "karierze" bezb��dnie rozpozna�em wy��cznie jednego geja. Jak to przewa�nie bywa, zapytawszy go wprost wypar� si�. Po jakim� czasie powiedzia� mi o swojej orientacji kompletnie nie pami�taj�c naszej �wczesnej rozmowy, w�wczas ja mu wyjawi�em, i� moje pytanie wynika�o z moich obserwacji i por�wna� z moj� osob�. Moja ocena nie wynika�a z gejradaru ani przeczucia, tylko z tego, �e do�� dobrze si� znali�my i sp�dzali�my wiele czasu ze sob�. Obserwacja, po��czenie niekt�rych zachowa�, sposobu bycia i podej�cia do innych - wiele znajdowa�em w sobie. Dlatego uwa�am, �e ka�dego mo�na "przejrze�". Nikt nie ma napisane na czole: jestem gejem. Jakby tak by�o to ten wybrany by nie smakowa� tak dobrze. Czym d�u�ej szukamy, tym bardziej cenimy co znale�li�my. Wszystko jest kwesti� czasu, uporu i wytrwa�o�ci.

mi na ulicy wydaje sie ze przechodz�cy obok facet jest gej ale jeszcze sie nie przemoglem aby podejsc lub �eby robic cos zeby wyszlo ze jest lub nie jest .. moze to strach albo jeszzce inne co� Pfft

Postaraj si� niewinn� rozmow� kierowa� tak, by "p�ynnie" przej�� do sedna. To nie zawsze dzia�a, ale kto nie pr�buje nie trafia. To w sumie bardziej zale�y od drugiej strony. To znaczy jak on Ci� odbiera. Je�li ma jakiekolwiek podejrzenia to odpowie konkretnie, a je�li nie dajesz po sobie zna� (w jego mniemaniu) to zwyczajnie si� wyprze.

Oczy powiedz� wszystkoSmile

a o co Ci dok�adnie chodzi z tymi oczami Kostek ??
co masz na my�li ??


Gubi� sie ju� he

podobno kobiety nie maj� z tym problemu: http://kobieta.dz...istow.html

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3