Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Samob�jstwo- Jedyne wyj�cie
Mam 20 lat i problem: jak przygotowa� blisk� osob� na swoj� �mier�, czy w og�le jest to mo�liwe bez m�wienia o tym wprost?

opowiedz cos wiecej moze bede mogl ci pmoc

Przesta�! Nawet tak nie m�w ani nie my�l, �e chcesz pope�ni� samob�jstwo! Co by si� nie dzia�o to jest najgorsze wyj�cie jakie mo�esz wybra�

Czasem to jest wyj�cie a w moim przypadku chyba najlepsze bo nie moge juz znie�� swojego widoku. M�wi si� �e gdy znajdzie si� kogo� jest lepiej, to nie jest prawda bo patrz�c na kogo� por�wnujesz sie do niego i jest jeszcze gorzej

Mia�em przyjaciela kt�ry tak samo my�la�. W ci�gu tygodnia straci�em przyjaciela i kumpla kt�ry by� jego ch�opakiem.

Mo�e m�j potraktowa�by to jak szans� �eby mie� kogo� lepszzego( na swoim poziomie)


nie �udz si�

Mo�e z czasem zrozumie na to licz�



nie r�b tego! ka�dy inaczej wygl�da i ma�o komu si� podoba jak wygl�da, ale na szcz�cie jako� si� tak zdarza �e komu� si� zawsze spodobamy. wygl�d si� zmienia, z wiekiem stajemy si� bardziej dojrzali i rysy twarzy r�wnie� si� zmieniaj�. ja te� mia�em bardzo du�e problemy z zaakceptowanie swojego wygl�du, ale zrozumia�em �e najbardziej to si� nie podobam sam sobie i tak zapewne jest w Twoim wypadku, �ycz� du�o u�miechu bo nim naj�atwiej zjedna� sobie ludzi :-) pozdrawiam

Mam ch�opaka od ponad roku ale to i tak niczego nie zmienia a wr�cz przeciwnie kompleksy s� coraz wi�ksze, jezeli chodzi o twarz to teoretycznie mo�na poprawic pewne rzeczy co zreszt� zrobi�em ale jezeli chodzi o m�j najwiekszy kompleks to tam niestety nic sie nie zmieni i przez ca�e �ycie bede �y� z mysla ze jestem gorszy od innych facet�w.


Edytowane przez dnia 21-08-2013 00:10
Cze��, we� nawet tak nie my�l.. Te� mia�em kiedy� takie my�li, dorastanie, hormony i takie sprawy, do tego dosz�y problemy i kompleksy, z kt�rych si� wyleczy�em Wink Ka�dy jest pi�kny na sw�j sposob, nie ma idealu ;p chyba nie znam nikogo kto by by� przystojny, do tego bardzo inteligenty i utalentowany wszechstronnie...

Cze��. Staram si� i�� naprz�d nie od dzisiaj mam depresj� trwa to ju� kilka lat ale ostatnio narasta i nie wiem jak d�ugo uda mi si�
wytrzyma� jeszcze. Jakie ja mam perspektywy na przysz�o�� skoro w tym wieku juz jest taka rezygnacja z �ycia

Nie nazwa�bym tego tch�rzostwem


nie r�b tego kazdy nasz jest taki jaki jest nie kazdy akceptuje sie ale to nie powod by to zrobic pomysl co twoi najbliszi by czuli jak bys to zrobil czasem warto jest zaakceptowac sie takim jakim sie jest ja tez tak mialem ale mialem wsparcie kolegow i najbliszych ty tez tak masz wstan i powiedz sobie tak jestem silny i akceptuje siebie a jak komus sie to nie podoba to trudno jak bys to zrobil to bylby twoj najwiekszy blad warto sie wziac w garsc co z tego ze to zrobisz ale twoi najbliszi i koled�y beda cierpiec nic nie jest warte ludzkiego zycia uwiesz

masz racje porter nie warto ludzkie zycie jest zbyt cenne by to zrobic.ps czekam za odp od cb porter


Edytowane przez michal24 dnia 23-08-2013 08:49
�ycie samo w sobie ma znacznie tylko wtedy gdy sa w nim warto�ci jakie�. Nie ma nic cennego w �yciu pe�nym smutku i �alu

czasem gdy cos wydaje si� nam bez sensu tak naprawde ma sens tylko czasami jest nam trudno to dostrzec

Moim sensem najwyra�niej jest zawsze bycie gorszym i przegrywac nie wiem tylko czy mam ochote �yc tak ca�e zycie

No tylko operacje mog� mi pom�c byle szybko mo�na je zrobi�


Doskonale wiem co czujesz, jeszcze jaki� czas temu powiedzia�bym Ci... zr�bmy to razem, skoczmy z mostu, czy co� takiego... ale zda�em sobie spraw�, �e �ycie to jest jedyna cenna rzecz, kt�r� posiadam i to jest jedyna rzecz, kt�ra zale�y ode mnie, i tylko Ty mo�esz je kontrolowa�, a tak�e kontrolowa� to jak inni na nie patrz�. Nawet nie wiesz jak du�o od Ciebie zale�y.

Nie zamartwiaj si�, ile ja bym da� �eby mie� ch�opaka, a �eby mnie jeszcze akceptowa�. Du�o. Bardzo du�o.

Jeste� niesamowitym szcz�ciarzem, nie spieprz tego.

Jak b�dziesz chcia� pogada�, pisz.

Trzymaj si� ciep�o. Pozdrawiam Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4