Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

***SZUKAM MI�ӦCI****
hehe ja tam nawet ju� nie licze na mi�o�c (brzmie jak zdewocia�y 90 latek :/) mo�e si� kiedy� znajdzie hmm z biegiem czasu dochodze do wniosku ze nikt z emn� nie wytrzyma Pfft Smile

A czyfacet w srednim wieku ma szanse na spotkanie prawdziwego bezinteresownego przyjaciela ?Smile

Sensil napisa�/a:
A czyfacet w srednim wieku ma szanse na spotkanie prawdziwego bezinteresownego przyjaciela ?Smile

Jasne �e ma/ sk�d ta w�tpliwo��.

Ja jestem z Wawy i te� szukam mi�o�ci Frown


Edytowane przez chlopczyk dnia 17-07-2011 10:02
hej, ja r�wnie� szukam mi�o�ci- mo�e nie tak od razu, na pewno ch�opaka z kt�rym fajnie po prostu by�- nie nawidze samotno�ci, bo coz to jest warte ? Wink

Cze��,
mam na imi� Micha�, mam 20 lat, mieszkam w Krakowie. Jestem nieszcz�liwym facetem. Moje �ycie nie by�o �atwe. Moi rodzice s� po rozwodzie, z ojcem si� nie spotykam ju� od trzech lat. Jest kretynem, przeszed� ju� 4 ma��e�stwa i 4 razy si� rozwi�d�, zostawiaj�c po tym dzieci. Moja mama jest schizofreniczk� po pierwszym ma��e�stwie z innym facetem. �yj� z ni� od pocz�tku, co mia�o wp�yw na mnie i m�j rozw�j. Rodziny innej nie mam, bo si� nas wypar�a po �mierci dziadk�w, kt�rzy nam zostawili mieszkanie, bo wiedzieli �e jeste�my biedni.
Przez to wszystko jestem nie�mia�y, mam problemy z kontaktami interpersonalnymi. Mam trudno�ci z porozumiewaniem si� w wi�kszym gronie os�b. Nie m�wi�c ju� o obcych. Przez wiele lat by�em wy�miewany i szykanowany, bo by�em inny ni� inne dzieci.
W miar� dorastania u�wiadomi�em sobie rok temu, �e jestem gejem. To dla mnie o tyle ci�kie, �e mama �yje praktycznie tylko dla mnie i by�by dla niej to du�y cios, jakby si� dowiedzia�a. Studiuj� kierunek, kt�ry nie jest moim wymarzonym, bo chc� zarobi� na chleb. Mamie brakuje 3 lat do emerytury, a na pewno bezduszny Urz�d Miasta nie pozwoli jej d�u�ej pracowa�.
Gdyby nie to, �e jakim� cudem B�g mi da� pozna� trzech przyjaci� i paru znajomych, to nie wiem co bym ze sob� zrobi�...
Mam swoje marzenie, zainteresowania i hobby. Chcia�bym je realizowa�, ale nie ukrywam, �e w obecnej sytuacji jest ci�ko. W zwi�zku z moimi problemami, po sesji we wrze�niu id� na terapi�, by siebie zmieni�.
Pewnie my�licie, �e po tym, co tu napisa�em, pomyli�em fora? Nie. Chcia�bym si� o co� zapyta�. Wiecie, gdzie mo�na pozna� warto�ciowego faceta, partnera na dobre i z�e? Kogo�, komu na drugiej osobie zale�y i b�dzie wspiera� w trudnych chwilach, nawet u�yczy ramienia do wyp�akania? Kto b�dzie obdarzony energiczno�ci� i dobrym charakterem? Kogo�, kto wyci�gnie mnie gdzie� z mojej ponurej twierdzy i pomo�e mi si� cieszy� �yciem?
Zdaj� sobie spraw�, �e moja historia �ycia brzmi jak antyreklama. Ale jako� �y� musz�. A po czatach i klubach, gdzie niewy�yci ludzie si� panosz� trudno znale�� kogo� normalnego. Chc� NORMALNO�CI. I mam nadziej�, �e nikt nie b�dzie chcia� mnie wykorzysta� po tym po�cie do swojej ponurej gry.

Pozdrawiam,

Micha�

Ps: Wiem, �e Wy faceci z wi�kszym temperamentem ni� ja macie problemy ze znalezieniem kogo�. Je�li wy macie, to jakie ja b�d� mia�... Jednak�e, prosz� o pomoc...


Edytowane przez Evandar dnia 19-08-2011 13:16
Wiem xD. I to jest najg�upsze... Bo nie wiem, jak go�cia pozna� xD. Najzwyklejszy przypadek wystarczy by kogo� znale��. Ale cholera niestety nie wiem jak si� zabra� za to.
Problemy s� takie:
1. Jak rozpozna�?
2. Jak zrobi� dobre pierwsze wra�enie, jak si� ma takie problemy jak ja xD?
3. I cholera ja nawet nikogo nie mia�em! Zero do�wiadczenia. Null.

Nie wiem nawet jak flirtowa�. To jest dla mnie abstrakcja xD. W dodatku nie wiem czym m�g�bym zainteresowa� kogo�, nie jestem osob� lubian� ze wzgl�du na aur� jak� posiadam XD,

�ycie jest do kitu ;P.

jestem pocz�tkuj�cym 21 latkiem szukam kogo� do 1 spotka� er... bez zobowi�za� Smile lub powiedzcie mi gdzie w woj Warmi�sko-Mazurskim jest takie miejsce typu pub/bar/club dla pan�w???pozdrawiamSmile


Edytowane przez krzem90 dnia 20-08-2011 07:13
witajcie szukam i szukam i sam ju� niewiem czy warto szuka� osoby na sta�e jestem ciep�� i uczciw� osob� wiern� Smileale samotno�� zaczyna mnie dobija� fajnie by�oby pozna� tego jedynego na ca�e �ycie i budzi� si� ka�dego ranka u boku swojego m�czyznySmile

Ja tez szukam i ciagle nic mam juz tego dosc. Jak cos juz fajnego znajde to albo nie jest gejem albo juz zajenty. Chlopcy gdzie wy sie ukrywacieWink

Ja tez szukam i ciagle nic mam juz tego dosc. Jak cos juz fajnego znajde to albo nie jest gejem albo juz zajenty. Chlopcy gdzie wy sie ukrywacieWink

Evandar napisa�/a:
Cze��,
mam na imi� Micha�, mam 20 lat, mieszkam w Krakowie. Jestem nieszcz�liwym facetem. Moje �ycie nie by�o �atwe. Moi rodzice s� po rozwodzie, z ojcem si� nie spotykam ju� od trzech lat. Jest kretynem, przeszed� ju� 4 ma��e�stwa i 4 razy si� rozwi�d�, zostawiaj�c po tym dzieci. Moja mama jest schizofreniczk� po pierwszym ma��e�stwie z innym facetem. �yj� z ni� od pocz�tku, co mia�o wp�yw na mnie i m�j rozw�j. Rodziny innej nie mam, bo si� nas wypar�a po �mierci dziadk�w, kt�rzy nam zostawili mieszkanie, bo wiedzieli �e jeste�my biedni.
Przez to wszystko jestem nie�mia�y, mam problemy z kontaktami interpersonalnymi. Mam trudno�ci z porozumiewaniem si� w wi�kszym gronie os�b. Nie m�wi�c ju� o obcych. Przez wiele lat by�em wy�miewany i szykanowany, bo by�em inny ni� inne dzieci.
W miar� dorastania u�wiadomi�em sobie rok temu, �e jestem gejem. To dla mnie o tyle ci�kie, �e mama �yje praktycznie tylko dla mnie i by�by dla niej to du�y cios, jakby si� dowiedzia�a. Studiuj� kierunek, kt�ry nie jest moim wymarzonym, bo chc� zarobi� na chleb. Mamie brakuje 3 lat do emerytury, a na pewno bezduszny Urz�d Miasta nie pozwoli jej d�u�ej pracowa�.
Gdyby nie to, �e jakim� cudem B�g mi da� pozna� trzech przyjaci� i paru znajomych, to nie wiem co bym ze sob� zrobi�...
Mam swoje marzenie, zainteresowania i hobby. Chcia�bym je realizowa�, ale nie ukrywam, �e w obecnej sytuacji jest ci�ko. W zwi�zku z moimi problemami, po sesji we wrze�niu id� na terapi�, by siebie zmieni�.
Pewnie my�licie, �e po tym, co tu napisa�em, pomyli�em fora? Nie. Chcia�bym si� o co� zapyta�. Wiecie, gdzie mo�na pozna� warto�ciowego faceta, partnera na dobre i z�e? Kogo�, komu na drugiej osobie zale�y i b�dzie wspiera� w trudnych chwilach, nawet u�yczy ramienia do wyp�akania? Kto b�dzie obdarzony energiczno�ci� i dobrym charakterem? Kogo�, kto wyci�gnie mnie gdzie� z mojej ponurej twierdzy i pomo�e mi si� cieszy� �yciem?
Zdaj� sobie spraw�, �e moja historia �ycia brzmi jak antyreklama. Ale jako� �y� musz�. A po czatach i klubach, gdzie niewy�yci ludzie si� panosz� trudno znale�� kogo� normalnego. Chc� NORMALNO�CI. I mam nadziej�, �e nikt nie b�dzie chcia� mnie wykorzysta� po tym po�cie do swojej ponurej gry.

Pozdrawiam,

Micha�

Ps: Wiem, �e Wy faceci z wi�kszym temperamentem ni� ja macie problemy ze znalezieniem kogo�. Je�li wy macie, to jakie ja b�d� mia�... Jednak�e, prosz� o pomoc...


Czytaj�c tw�j post Michale zrobi�o mi si� smutno, ch�tnie bym Ci swoje ramie u�yczy� by� si� m�g� wyp�aka�. Gdyby� tylko chcia� porozmawia� to pisz, spr�buj� Ci� rozweseli� cho� odrobine Smile

Hejka,
ja z pro�b� o wype�nienie kr�tkiej ankiety dotycz�cej ojcostwa, je�li kto� mia�by ochot�!
Oto link:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGIyanBxWmVJSGI0SVZpclQxX3E4Q2c6MQ
Dzieeeeeki Wink


Edytowane przez ewe dnia 30-09-2011 13:09
Hej Wszystkim !


Widz� �e znalaz�em swoje forum ! R�wnie� szukam mi�o�ci, na co dzie� mieszkam w Wawie, ale tutaj z tym ci�ko... Sex i nic wi�cej....


Krzysiek

oliwier27 napisa�/a:
witajcie szukam i szukam i sam ju� niewiem czy warto szuka� osoby na sta�e jestem ciep�� i uczciw� osob� wiern� Smileale samotno�� zaczyna mnie dobija� fajnie by�oby pozna� tego jedynego na ca�e �ycie i budzi� si� ka�dego ranka u boku swojego m�czyznySmile


romantyczne, jak si� znajdzie taki ch�opak z moich okolic to m�g�by si� odezwa� Smile

who_am_I napisa�/a:
Milosniczek napisa�/a:
Ja tez szukam i ciagle nic mam juz tego dosc. Jak cos juz fajnego znajde to albo nie jest gejem albo juz zajenty. Chlopcy gdzie wy sie ukrywacieWink



Tam, gdzie nikt nie szuka Wink

Ale gdzie to jest tez tam pujde!

tak samo jak ja... szukam kogo� kto bedzie mnie kocha� na dobre i na z�e ...

Ja mam juz dosyc szukania od tego wszystkiego wpadam w depresje . Po prostu nie mam szczescia w milosci.
Sad

gabbrielo ma racje- nie szukaj samo si� znajdzie

Widze Mariusz ze jestes szczesliwy gratuluje.Szanujcie sie i dbajcie o siebie. Zazdroszcze Wam tak na serio moze i ja odnajde tego jedynego. Pozdrawiam

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4