Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

***SZUKAM MI�ӦCI****
serce moje ci dam...
zycie swoje oddam....
kochac bede wiernie....
nie zostawie bezczelnie....
szukam mojej milosci....
kazdy pragnie radosci....
nie wazne jak i gdzie...
moze wlasnie tu znajde cie??? ot co ? czekam na te jedna chwile!!Pfft

Pisz� ten post niemal p�acz�c, r�ce mi si� trz�s� - kilka dni temu z wielk� mog� dotar�o do mnie, �e jestem gejem, ma�o tego - jest mi z tym dobrze, teoretycznie, bop to wszystko dla mnie jest nowe i troszk� straszne, jestem zagubiony... ale jednocze�nie wszystko to jest strasznie podniecaj�ce (zaznacz� �e nie mia�em jeszcze kontaktu z m�czyzn�, a nie m�wi� tu o seksie - chodzi mi o zwyk�e, czu�e przytulenie si�, buziaka) pragn� z kim� pogada�, pragn� pozna� kogo� kto poka�e mi �wiat o jakim dot�d, pod�wiadomie - tylko marzy�em. Prosz� o kontakt, ale tylko powa�ny, i zaznaczam po raz kolejny �e nie chodzi mi o sex, przynajmniej nie na razie...


Edytowane przez dobrzyk dnia 07-10-2012 14:23
te� szukam mi�osci prawdziwej i namietnej Sad ale znajsc takiej nie moge jak cos to odezwij sie do mnie moj numer to (moderacja)


Edytowane przez dobrzyk dnia 07-10-2012 14:22
Popieram 3m0patryk, poprostu chcia�bym by� kochany;P GG w profilu ;P

hej...
A ja szukam szukam i znaleźć nie mogę...
Czy wszyscy już zajęci?
Czy po prostu mnie nie da się pokochać?
Ech... Sad

Witam wszystkich, mam 17lat, Wilkopolska(Kalisz) i szukam kogo� na sta�e 33744198 je�eli kto� ch�tnySmile

robados napisa�/a:
poprostu ka�dy z "innej bajki" jest hehe, fajni ch�opcy to tylko za 7 g�rami, za 7 lasami, za 7 zrekami . . . itdPfft


Ty potrafisz zdołować :-( Sad

robados napisa�/a:
poprostu ka�dy z "innej bajki" jest hehe, fajni ch�opcy to tylko za 7 g�rami, za 7 lasami, za 7 zrekami . . . itdPfft


Ty potrafisz zdołować :-( Sad

yyyy ;/

Witajcie, wi�cej wiary, jestem w 26 letnim zwi�zku, czyli nasze pocz�tki Grin jeszcze za g��bokiej komuny, mieszkamy w malej miejscowo�ci i dziwne, jak s�yszy si� tylko pow�tpiewanie, teraz jest o wiele �atwiej Smile pozdrowienia dla wszystkich

Ja jestem wolny
nazywam sie Olek mam 20lat.
szukam roznie� mi�o�ci..
samemu jest mi ci�ko Sad
numer kontaktowy:
(numer tel podajemy na priw, moderator)
Pozdro !
Czekam na telefony Pfft


Edytowane przez dobrzyk dnia 07-10-2012 14:23
Hym... szukam kogo� do pogadania, po�miania si� i do pierniczenia o wszystkim co si� da! xd
Co potem? To zale�y tylko od tej osoby xd

To nieug�lniaj xd

Witam jestem nowy na tym forum. Mam 20 lat i coraz bardziej dokucza mi samotno��. �yj� w ukryciu w obawie, �e wszyscy bliscy, znajomi odwr�c� si� odemnie. Szukam kogo� z kim m�g�bym normalnie pogada�

Boshh ... sprawd�cie w salonie pod kanap�.
Mo�e tam si� skrywa ...

Uwa�am za naiwne podej�cie : "szukam to znajd�"
Mi�o�� kiedy� si� trafi, ale na pewno nie na zawo�anie, a ju� na pewno nie na necie Wink
Wyjd�cie sobie naprzeciw to mo�e z Tego co� b�dzie...

Ezrael nie b�d� taki surowy, nadzieja nap�dza do dzia�ania je�li kto� wierzy �e jak szuka to znajdzie to w ko�cu znajdzie... Zeby nie by�o osobi�cie uwa�am �e mi�o�ci szuka� nie nale�y

ten kto chcial by pogadac niech pisze na gg 35665516Smile

ja ruwniesz szukam mi��sci jestem z koninaFrown

ja terz szukam mi�osci i nic:|

szukam mi�o�ci Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2