Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

wojsko a gej ?
Czy gej kwalifikuje si� do wojska jak to jest wie kto� mo�e ?

a co, chcesz i��? Pfft Raczej nie ma jaki� og�lnych przeciwwskaza�

na kwalifikacje wojskow�? dzisiaj by�em na 9 Pfft Nie by�o tak �le jak pisz� niekt�rzy xD A do wojska nie bior�, no chyba, �e chcecie ale to pytaj� was o to

niebyme opowiedz co� wi�cej Grin

gaci nie zdejmowa�em a tez si� tego troch� obawia�em Grin Og�lnie to ja to mia�em w jakim� Domu Kultury czy co� i tam by� te� Bar,jakie� biuro prawa jazdy itp. xD do komisji by�y dwie sale i korytarz w kt�rym stal pan i przyjmowa� te wezwania, bra� dow�d itp. potem chwil� czeka�em (by�em jednym z pierwszych, bo przede mn� by tylko jeden ch�opak i przyszed� minut� przede mn� xD), chwil� czeka�em na tym korytarzu, potem wezwali mnie do jednej z tych sal gdzie jaka� starsza Pani pyta�a mnie czy mam prawo jazdy, �on�, imi� nazwisko, czy pracuj�,o rodze�stwo i takie tam bzdury Pfft Potem znowu chwil� czeka�em na korytarzu i poszed�em an badania, wa�yli mnie, sprawdzali ci�nienie, pytali czy nie mia�em jaki� powa�nych chor�b w ci�gu dw�ch lat, sprawdzali wzrok itp., robi�a to jaka� piel�gniarka i straszy lekarz ale by� spoko, potem musia�em co� podpisa� i znowu wyj�� na korytarz. Po chwili znowu wo�ali do tej pierwszej sali i ta pytali czy chc� i�� do wojska, gadali, ze teraz jest nieobowi�zkowe (tu jaki� starszy go�ciu z "m�od�" babka siedzieli i po chwili dali mi ksi��eczk� wojskow� i koniec, bylem tak ok. godzin� Pfft a razem ze mn� to by�o tam z 5 os�b w tej poczekalni XD nikt nie robi� �adnych problem�w ani nic...serio szykowa�em si� an b�g wie co a by�o ..no powiedzmy, �e mi�o Smile

sorry za b��dy jak co�, spieszy�em si� troch� Pfft

a wy na kiedy macie wezwania? Grin


Edytowane przez niebyme dnia 04-02-2013 11:22
A to luz jak mnie �aden przystojny lekarz nie b�dzie kitra� po sprzecie to b�dzie ok bo jeszcze by mi si� spodoba�o i by� by problem Pfft
Przeczyta�em �e wzywaj� roczniki od 1989 do 1994 ale ja jeszcze nic nie dosta�emGrin

Ja za dzieciaka cholernie mocno chcia�em i�� do woja. Niestety potem zacz�o si� powoli zdrowie sypa�.. Nerki, serducho, nadci�nienie t�tnicze... Ale mimo to nadal chcia�em i��. Nadszed� dzie� komisji, wylecia�em z pe�n� tek� papier�w od lekarza i nawet mnie ju� bada� nie chcieli. Potem dowiaduje si�, �e nadali mi kategori� D. Do dzi� z kumplami �miejemy si�, �e jestem szeregowy Dupa xD.

Pozdrawiam


Edytowane przez Niereformowalny dnia 04-02-2013 13:57
jackboy jeste� z P�?

W�a�nie dosta�em wezwanie normalnie czu�em to dzisia ta j gejowska intuicja :-D

daVinci napisa�/a:
Ja w�a�nie dosta�em wezwanie. W sumie to nie wiem, czego oczekiwa� po komisji. I przyprawia mnie to o dreszczyk Shock




nie martw si� ,mnie na komisji lekarz obmaca� po jajach i powiedzia� "nadaj e si� " Smile

Komisja wojskowa to tylko wielkie halo a tak faktycznie to lekarze s� bardziej zestresowani ni� poborowi Smile Ja ju� dawno mia�em swoj� komisj� (nawet 2) i oczywi�cie - jak to w �wiecie bywa GENERA��W NIE BIOR� DO WOJSKA Pfft
Na pierwszej komisji dosta�em B12 a druga by�a czyst� formalno�ci� - cho� zawsze mnie kr�ci�y s�u�by mundurowe zw�aszcza PSP.
Lekarze na obu komisjach byli przesz�o po 80 roku �ycia wi�c tak�e pr�dzej ba�em si� o to aby podczas badania zawa�u nie dostali bo niestety musia�bym udziela� im pierwszej pomocy ...

A teraz Komisja to prze�ytek dawnych lat np. w Poznaniu na 1 stanowisko jest 12 ch�tnych tak�e, aby teraz dosta� si� do wojska trzeba by� niebywale sprawnym albo mie� znajomo�ci


jackboy napisa�/a:
Niebyme
A czemu pytasz:-D?

Z ciekawo�ci Smile Je�li tak to na jak� ulice masz wezwanie? Grin

Wojsko pi�kna rzecz. Ja ten okres w swoim �yciu �wietnie wspominam. Po wysadza�em sobie ile mog�em.Grin Niema si� co ba� woja zostaj� super wspomnienia.
Ps. Sam si� zg�osi�em i nie �a�uj� ani jednego dnia.


Edytowane przez Jasiek dnia 05-02-2013 07:19
A mnie wojsko nie kr�ci w og�le i wiem, �e bym si� do niego nie nadawa�, dlatego ciesz� si�, �e juz jest tylko zawodowe a nie obowi�zkowe Wink

arek1994 napisa�/a:
A to luz jak mnie �aden przystojny lekarz nie b�dzie kitra� po sprzecie to b�dzie ok bo jeszcze by mi si� spodoba�o i by� by problem Pfft
Przeczyta�em �e wzywaj� roczniki od 1989 do 1994 ale ja jeszcze nic nie dosta�emGrin


a 1995 rok nie bior�?

95 w przysz�ym roku zapewne

niebyme napisa�/a:
95 w przysz�ym roku zapewne


a robi r�nice je�li jest si� z 10 stycznia?

Martin_Alpert napisa�/a:
niebyme napisa�/a:
95 w przysz�ym roku zapewne


a robi r�nice je�li jest si� z 10 stycznia?

Ale w jakim sensie? Wszyscy co s� urodzeni w 95 p�jd� w przysz�ym roku, oboj�tnie czy jeste� ze stycznia, maja czy grudnia. Komisje zaczynaj� si� chyba zawsze w lutym a ko�cz� w kwietniu

niebyme napisa�/a:
Martin_Alpert napisa�/a:
niebyme napisa�/a:
95 w przysz�ym roku zapewne


a robi r�nice je�li jest si� z 10 stycznia?

Ale w jakim sensie? Wszyscy co s� urodzeni w 95 p�jd� w przysz�ym roku, oboj�tnie czy jeste� ze stycznia, maja czy grudnia. Komisje zaczynaj� si� chyba zawsze w lutym a ko�cz� w kwietniu


Mi chodzi�o �e jak si� jest z pocz�tku roku urodzony to czy si� jest pierwszym na takiej komisji?

Na pewno nie, ja jestem z marca a mia�em pierwszego dnia, kiedy by�y te ca�e komisje i by�em chyba 6 (taki mia�em numerek tak napisany, r�cznie)

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 1