Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

moja historia
co do tych "dotyk�w" to mo�e za du�o powiedzia��m,to jest raczej takie ocieranie si� o siebie,chocia� ostatnio na si�owni poczu�em 3 razy Jego r�k� na mojej....dupie Wink a tego jeszcze nie robi� heheh

Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
co do tych "dotyk�w" to mo�e za du�o powiedzia��m,to jest raczej takie ocieranie si� o siebie,chocia� ostatnio na si�owni poczu�em 3 razy Jego r�k� na mojej....dupie Wink a tego jeszcze nie robi� heheh


Ahh.. ale Ci zazdroszcz� Grin Rozmarzy�em si� Pfft



masz dopiero 17 lat ,marzenia si� spe�niaj� !!!! Smile

co za pesymizm! niedziela, weekemd...id�cie si� gdzie� rozerwa�! bawcie si�! ;P
edek, znajdziesz tego jedynego, i'm pretty sure Wink
kenzo, a jak to ten jedyny? jak to m�wi� 'ryzyk-fizyk'....mo�e si� uda? Wink

Trzymam za was kciuki, ch�opaki! ;D

P.S. wro338, jak nie-latynos, to mo�e Polak? Wink za Ciebie te� trzymam kciuki i �ycz� powodzenia! Grin

Prawdziwy Przyjaciel b�dzie przyjacielem Twym mimo r�nej orientacji seksualnej. Prawdziwych Przyjaci� poznaje si� w biedzie. - to takie prawdziwe, to test na przyja�� - ja powiedzia�em o swoich uczuciach i teraz mam przyja��, �e tak powiem drugiego stopnia ;-) umocni�a si�, jest trwalsza i bardziej szczera.

to jak b�dziesz znowu jecha� do Hiszpanii, wro338, to daj zna�. ch�tnie poogl�dam Pfft

jackboy napisa�/a:
Kenzo35
zabierz numer od niego:-)



mam Jego numer telefonu, znamy si� 2 lata....

Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
co do tych "dotyk�w" to mo�e za du�o powiedzia��m,to jest raczej takie ocieranie si� o siebie,chocia� ostatnio na si�owni poczu�em 3 razy Jego r�k� na mojej....dupie Wink a tego jeszcze nie robi� heheh


Ahh.. ale Ci zazdroszcz� Grin Rozmarzy�em si� Pfft



masz dopiero 17 lat ,marzenia si� spe�niaj� !!!! Smile


Boj� si�, �e nie znajd� tego mojego jedynego.. -.-



Ch�opie : ZNAJDZIESZ !!!

[quote]wro338 napisa�/a:
Sorry Ch�opaki ale pad�em wczoraj w trybie natychmiastowym.

kenzo: piszesz mi "zaryzykuj" to co ma zrobi� ,pierwszy rzuci� si� na Niego w szatni ?

nie rzucaj si� na niego ustawcie jakie� prywatne spotkanie pogadajcie na spokojnie mo�e w mi�dzy czasie co� wyniknie z tej rozmowy z tego co piszesz on stawia ma�e kroczki "ta r�ka na twoim zadku '' nie jest bezpodstawna [/quopr�buj�,ale jest ci�ko On jest kierowc� tira i ci�gle wyje�d�a ( szczeg�lnie nocami ),ma "dziewczyn� " i nasze jedyne spotkania to w�a�nie : si�ownia.
Wiem,�e ta r�ka...nie by�a bezpodstawna...

wro338 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
co do tych "dotyk�w" to mo�e za du�o powiedzia��m,to jest raczej takie ocieranie si� o siebie,chocia� ostatnio na si�owni poczu�em 3 razy Jego r�k� na mojej....dupie Wink a tego jeszcze nie robi� heheh


Ahh.. ale Ci zazdroszcz� Grin Rozmarzy�em si� Pfft



masz dopiero 17 lat ,marzenia si� spe�niaj� !!!! Smile


Boj� si�, �e nie znajd� tego mojego jedynego.. -.-



Ch�opie : ZNAJDZIESZ !!!


napisz mu esa czy jest szansa na co� wi�cej ni� piwo i r�ka na dupie




heheh,no ciekawy jestem jakby na niego zareagowa�,ale sms to te� "twardy dow�d" w s�abych chwilach,wiesz o co mi chodzi,wol� nie ryzykowa�

Kenzo35 - je�li regularnie �wiczycie we dwoje to zr�b ma�y myk, kt�ry mo�e by� dla Ciebie nieco �mieszne, ale pozwoli Ci sprawdzi� Co tak na prawd� jest mi�dzy wami.
Na treningach zdarzaj� si� wypadki (naci�gni�cia, zwichni�cia etc.) naj�atwiej udawa� nadci�gni�cie mi�ni n�g ewentualnie zwichni�cia staw�w, kt�re wykluczy Ci� chwilowo z treningu a jako� do domu trzeba wr�ci� i tu mo�esz poprosi� swojego znajomego o pomoc ... (a cierpi�cemu nigdy nikt nie odm�wi) Dzi�ki temu b�dziesz mia� mo�liwo�� porozmawiania w cztery oczy ... a w chwilach b�lu r�ne g�upoty czasem si� wygaduje Smile to b�dzie najlepszy moment na chwil� szczero�ci.

Wiem troch� to naci�gany spos�b, ale od czego� trzeba zacz��.

wro338 napisa�/a:
Kenzo dziewczyna to przykrywka ,ma�o to takich widzia�em bez sensu taka m�ka , No to po si�owni jakie� ma�e co nico bez podtekst�w erotycznych, nawet g�upi spacer �eby tylko pogada� sam na sam . Wtedy sam zobaczysz czy maj� to by� relacje jego r�ka Twoja dupa czy cze�� mo�e si� spotkamy dzisiaj ...



po si�owni czasami chodzimy do sklepu,on robi jakie� tam zakupy spo�ywcze,w lecie gdy mia� motor ja chodzi�em z jego kaskiem ,a on robi� zakupy,teraz sprzeda� motor ( robi�em mu zdj�cia,bawi� si� fotografi�...),ale ma samoch�d ,jednak zauwa�y�em,�e teraz boi si� wchodzi� ze mn� do sklepu ( podejrzenia ...) wi�c odprowadzam go po drzwi ( sam prosi� ostatnio �ebym si� z nim przeszed� pod sklep Wink

McFarmer napisa�/a:
Kenzo35 - je�li regularnie �wiczycie we dwoje to zr�b ma�y myk, kt�ry mo�e by� dla Ciebie nieco �mieszne, ale pozwoli Ci sprawdzi� Co tak na prawd� jest mi�dzy wami.
Na treningach zdarzaj� si� wypadki (naci�gni�cia, zwichni�cia etc.) naj�atwiej udawa� nadci�gni�cie mi�ni n�g ewentualnie zwichni�cia staw�w, kt�re wykluczy Ci� chwilowo z treningu a jako� do domu trzeba wr�ci� i tu mo�esz poprosi� swojego znajomego o pomoc ... (a cierpi�cemu nigdy nikt nie odm�wi) Dzi�ki temu b�dziesz mia� mo�liwo�� porozmawiania w cztery oczy ... a w chwilach b�lu r�ne g�upoty czasem si� wygaduje Smile to b�dzie najlepszy moment na chwil� szczero�ci.

Wiem troch� to naci�gany spos�b, ale od czego� trzeba zacz��.




hheheh a wiesz,�e On ju� kilka razy narzeka� ,�e "bol� go plecy ",ale ja jako� hmmm co mia�em mu masowa� na si�ce Wink

nie ma recepty na mi�o�� Grin tak to ju� jest Pfft �eby mie�, trzeba robi�, a �eby robi�, trzeba najpierw odpocz��! Grin
wi�c najpierw "HAVE A FUN", p�niej "JUST DO IT" i "LOVE ME, LOVE ME"-taka recepta od...luckyman! Pfft

mama nadziej�, �e lubicie Riri Pfft

http://www.youtube.com/watch?v=0FHdo7kxhW8

monotematycznie, wiem...ale ona to lek na ca�e z�o! Pfft

muzyka to lek na wszystko, wro! Grin
a w�a�nie...wro to skr�t od WRONA? Pfft

jasne! nie do��, �e manndaryniarz z fantazjami o latynosach, to jeszcze WRONA! Pfft

kto� si� tu zdenerwowa�... ;P
no ju�, spokojnie, spokojnie... Grin
id� do latynosa pod s�odk� pierzynk� z mandarynek! Pfft

Mandarzyniarzu! Grin
Kenzo jest taki, �e ma�o kt�ry ch�opak by si� nie odwr�ci� za nim! O niego si� nie b�j, da sobie ch�opak rade! Pfft
Kenzo, spr�buj go przetestowa� jako�. ale skoro robi to, co robi, wydaj� mi si�, �e mo�esz szykowa� miejsce w szafie!

TRZYMAM KCIUKI! Grin Pfft

no i Ch�opcy pochwalili si�,�e po "chameryka�sku" gada� potrafi� Grin

niekt�rzy not fluent,ale umi� Wink)))

kenzo, to ju� mi�dzynarodowy "bad romance" Pfft

http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 4