Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Samsung galaxy grand neo czy Lenovo a850
Cze��. Mam do was pytanie. Chc� kupi� sobie nowy telefon do 800 z� max. Na oku mam
Samsung Galaxy Grand Neo
Lenovo a850
LG L90
G��wnie chodzi mi o wielko�� ekranu( nie o rozdzielczo��), i bebechy. Telefon nie mo�e zbyt cz�sto lagowa� i roz�adowywa� si�.
W testach benchmarkowych Lenovo jest lepszy o 3.5 tys. punkt�w i by� mo�e jest lepszy pod wzgl�dem szybko�ci. Jednak martwi mnie to, �e Lenovo to chi�ska firma i mo�e by� raczej kiepesko z jako�ci� materia��w. LG to moja zaufana firma, gdy� mam ju� 3 urz�dzenie od tego producenta. Nak�adka optimus nie obci��a systemu w przeciwie�stwie do Samsungowego TouchWiza. Samsung raczej nie rozsypie si� po kilku miesi�cach u�ytkowania w przeciwie�stwie do "chinczyk�w"
Jak wy my�licie? Dodam, �e opinie tych telefon�w s� jak najbardziej pozytywne :-)

Odpowiadaj�c na twoje pytanie, dzi� jest prawie WSZYSTKO sk�adane w chinach pozosta�e marki kt�re wymieni�e� r�wnie� za�o�� si�, ja posiadam Laptopa lenovo i sobie np. bardzo chwale ten sprz�t, wykonany z solidnego plastiku, mocne podzespo�y, i ju� idzie drugi rok jak go posiadam i do tej pory dzia�a bez awaryjnie, ja bym wybra� Lenovo. Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4