Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Robi� wod� z m�zgu
W ostatnich dniach jak zauwa�y�em pojawi�o si� wiele kont, u�ytkownik�w pr�buj�cych "nawr�ci�" nas, gej�w, na heteroseksualizm. Czy Ci ludzie nie potrafi� cieszy� si� szcz�ciem innych ludzi?

R�wnie dobrze mo�e nam, gejom, przeszkadza� heteroseksualizm, ale czy to znaczy, �e mamy teraz wszystkich nak�ania� do zmiany orientacji???

Ludzie troch� rozwagi, kto� wymy�li� sobie leczenie homoseksualizmu, po to by zarobi� na tym kas�, pisz� ksi��ki by zarobi�, by swoje chore przekonania rozpleni� w�r�d konserwatyst�w. Odnosz� si� do stereotyp�w, podaj� badania, kt�re wielokrotnie s� obalane.. Czy to jest normalne?

Jak mo�na by� gejem/lesbijk�/etc. i si� z tego wyleczy� no prosz� was, b�d�cie cho� raz w �yciu powa�ni, czy was z heteroseksualizmu mo�na wyleczy�???

Wiesz - sprawa jest troch� bardziej skomplikowana ni� si� wydaje. We�my na przyk�ad pod uwag� kwesti� nazewnictwa.
My sami zapominamy czasem, �e opr�cz naszego - prawdziwego homoseksualizmu istnieje jeszcze inny - rzekomy homoseksualizm (kt�ry w zasadzie jest tylko zachowaniami homoseksualnymi). Ten rzekomy homoseksualizm nie jest trwa�y - st�d osoba kt�ra my�li, �e jest gejem a jej homoseksualizm nie jest prawdziwy faktycznie mo�e si� "przemieni�" w heteryka i g�osi�, �e homoseksualizm jest "wyleczalny".
Ten prawdziwy homoseksualizm mo�na r�norakimi terapiami w sobie czasem st�umi�. Ale pytanie jakim kosztem? Poza tym, nie istniej� badania kt�re wskazywa�y by na niezmienno�� takiego st�umienia sk�onno�ci homoseksualnych. Same terapie zmiany orientacji maj� wiele skutk�w ubocznych, nieudokumentowan� skuteczno�� i nie s� w zwi�zku z tym zalecane.
Problemem jest te� orientacja biseksualna, w kt�rej pop�d nie jest ca�y czas sta�y. Mo�e si� zmienia� - raz by� wi�kszy wobec m�czyzn innym razem do kobiet, a czasem do jednej z p�ci zanika�. Bywa, �e tacy biseksi te� si� zwyczajowo nazywaj� gejami. Potem si� takiemu biseksowi odmieni, i g�osi ca�emu �wiatu, �e przesta� by� gejem. W ten spos�b powstaj� plotki i przeinaczenia.

Oczywi�cie sytuacji mo�e by� wiele, ka�da z nich mo�e by� inna, ale nie mo�na powiedzie�, �e ka�d� z nich mo�na wyleczy�, bo jestem przekonany, �e to nie jest choroba, lecz manipulacja ludzkim m�zgiem/�wiadomo�ci�.

Ze swojej strony heretoseksualnej przebywaj�cej na tym portalu przepraszam za tych ludzi.Nie dokonca sa chyba swiadomi tego co robi�,a Wam ch�opaki nale�y si� szacunek.Nie uwa�am,�e powinno si� homoseksualizm "leczyc" bo nie uwa�am,�e to choroba.Przykro mi z tego powodu,�e ludzie wchodz� na ten portal tylko po to �eby Wam dogry��.Chyba im si� nudzi.

To itak nic w porownaniu co bylo kilka miesiecy temu, moze rok. Kilku pacanow wrzucalo masowo glupie zdjecia Biebera lub innego rodzaju pierdoly. I jeszcze byl taki 'Pan', co probowal przekonac nas do tolerancji, do zoofilii, nekrofilii, dendrofilii itp. Z tego co pamietam mial nick 'Zbigniew' i dzieki stworcy, ze juz go nie maPfft

SoulMeetsBody nie chodzi o to by nas przeprasza�, czy co� w tym stylu. My�l�, �e tak jak Ci userzy co to pisz� te brednie chc� szacunku wobec nich, tak samo my mamy prawo oczekiwa� tego samego.

Nikt nikogo nie zmusza tu przebywa� i prowadzi� z nami dyskusj�, tym bardziej zachowanie co niekt�rych u�ytkownik�w jest niew�a�ciwe, delikatnie ujmuj�c.

SoulMeetsBody napisa�/a:
Ze swojej strony heretoseksualnej przebywaj�cej na tym portalu przepraszam za tych ludzi.Nie dokonca sa chyba swiadomi tego co robi�,a Wam ch�opaki nale�y si� szacunek.Nie uwa�am,�e powinno si� homoseksualizm "leczyc" bo nie uwa�am,�e to choroba.Przykro mi z tego powodu,�e ludzie wchodz� na ten portal tylko po to �eby Wam dogry��.Chyba im si� nudzi.




a za co dla nas ten "szacunek" hehhe nie traktuj nas jak jak�� "lepsz� " kategori� ludzi.
Ja wcale nie chc� "szacunku" ,wkurwia mnie to kim jestem ....

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 9