Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

pro�ba o pomoc
Hej,
Na wst�pie dodam, �e jestem 100% heteroseksualn� kobiet� w zwi�zku z m�czyzn�, w kt�rego heteroseksualizm pow�tpiewam - dlatego te� znalaz�am si� na tym forum. Chcia�am prosi� o pomoc osoby tutaj obecne i czytaj�ce t� stron� w ocenie mojego faceta - ma on 30 lat, prowadzi w�asn� firm� od 2013, kt�ra bardzo dobrze prosperuje i og�lnie �mia�o mog� stwierdzi�, �e spe�nia si� on w wielu dziedzinach �ycia za wyj�tkiem jednej - �ycia intymnego ze mn� (aczkolwiek nie wiem czy mu to przeszkadza). Poznali�my si� na studiach, gdzie zabiega� o moje wzgl�dy, ja jednak spotyka�am si� z kim� innym wi�c nie by�am nim zainteresowana. Sytuacja zmieni�a si� par� miesi�cy temu, kiedy by�am wolna, a on do napisa� do mnie, pr�buj�c od�wie�y� znajomo�� po niemal 8 latach, co przerobi�o si� w zwi�zek, kt�ry trwa ju� prawie rok. W jego orientacje zacz�am w�tpi�, kiedy okaza�o si�, �e jestem jego pierwsz� kobiet� w �yciu, z kt�r� si� zwi�za�. Co wi�cej, nigdy nie zauwa�y�am, �eby ogl�da� si� za innymi, atrakcyjnymi kobietami, jednak najwi�kszym problemem jest nasze �ycie intymne, kt�re po prostu nie istnieje. Uwa�am si� za atrakcyjn� kobiet� i wiem, �e potrafi� poci�ga� facet�w. Tymczasem m�j obecny m�czyzna nie robi �adnych ruch�w w moj� stron�. Bra�am jeszcze pod uwag�, �e mo�e by� prawiczkiem i mo�e boi si� zrobi� pierwszego kroku aczkolwiek analizuj�c ca�okszta�t jego osoby moja intuicja podpowiada mi co� zupe�nie innego. Dochodzi�o nawet do takich sytuacji, �e paradowa�am przed nim w seksownym stroju i s�ysza�am tylko "pi�knie wygl�dasz, ale nie mam dzisiaj si�y". Tym samym ko�czy�a si� jakakolwiek pr�ba intymnego zbli�enia. M�j facet kompletnie nie chce uprawia� ze mn� seksu ani �adnych pieszczot. W g�owie mam m�tlik, poniewa� zacz�am przyjmowa� opcj�, �e jako facet, kt�ry posiada status potrzebuje r�wnie reprezentatywnej partnerki. Mo�e moja osoba, ma na celu tylko uci�cie plotek, poniewa� prawda mog�aby �le wp�yn�� na wizerunek firmy oraz wizurek jego osoby.
Jestem tak zagubiona, �e trafi�am tutaj z pro�b� o wasze opinie, jak r�wnie� z zapytaniem czy zna�aby si� osoba, kt�ra zagada�aby do niego na fb i "wybada�a" spraw� ? Zwyk�a, niezobowi�zuj�ca rozmowa z ewentualnym zaproszeniem za kaw� - je�eli przyjmie zaproszenie od kogokolwiek sprawa b�dzie dla mnie jasna.

Mo�e dobrym pomys�em b�dzie przeprowadzenie ma�ych test�w sprawdzaj�cych Twojego partnera. Spr�buj wykorzysta� sytuacj� jak jest w domu i zaprosi� do siebie jakiego� koleg� lub przyjaciela z pracy, otoczenia. Najlepiej gdyby go�� wygl�da� atrakcyjnie i nie zna� si� z Twoim partnerem. Spr�buj zostawi� ich sam na sam. Je�li Tw�j znajomy by�by homoseksualny (bo tacy przyjaciele te� istniej� w �rodowisku kobiet) to �atwo by rozpracowa� Twojego partnera. To �e si� nie ogl�da za innymi kobietami nie mo�e by� dowodem �e faktycznie jest odmiennej orientacji. Wielu m�czyzn tego nie robi aby by� wiernym m�em. Mo�e nie chce te� rozmawia� z Tob� o przesz�o�ci gdy� m�g� mie� jakie� niemi�e wspomnienia. Temat jest trudny, trzeba nieco czasu. Nie wiem jak wygl�da Wasza sytuacja, kto pracuje i tak dalej, ale mo�esz te� urwa� si� z jakiego� spotkania, z pracy i wr�ci� niezapowiedzianie do domu pod pretekstem "zapomnia�am czego�". Mo�e go nakryjesz Smile.

Zapomnia�am doda�, �e dzieli nas 80 km wi�c widujemy si� tylko na weekendy. Dlatego tez nie jestem w stanie go w �aden spos�b sprawdzi� - nie mam te� �adnych znajomych z jego miasta, kt�rzy mogliby go gdzie� widzie�. W tygodniu ma on pe�n� swobod� ruchu, a ja jestem osob� dosy� zapracowan� wi�c te� nie mam szczeg�lnie czasu na kontrolowanie jego zaj��. My�l� te�, �e nie sprowadza�by nikogo do domu, poniewa� mieszka on w tzw. bli�niaku i w drugiej po��wce domu mieszkaj� jego rodzice.
Te� my�la�am o zainicjowaniu spotkania, z racji, �e mam bardzo dobrego koleg� geja, ale on wyjecha� teraz do Anglii wi�c jest to niemo�liwe :/
Wiem, �e m�j facet mia� kiedy� bardzo dobrego przyjaciela, z kt�rym zna� si� od dzieci�stwa ale z niewiadomych mi przyczyn zerwali znajomo�� (podobno konflikt interes�w). Wiem jednak, �e bardzo cz�sto o nim m�wi� co zdarza mu si� nawet do dzisiaj (nie rozmawiaj� od 2-3 lat).
Dziwne jest te� to, �e kierownikiem w jego firmie jest bardzo przystojny facet, kt�ry ma zaledwie 28 lat ale on z kolei ma dziewczyn� - co w sumie dla mnie o niczym nie �wiadczy, jednak�e ci�ko mi przez to jednoznacznie co� stwierdzi�. Reszta pracownik�w niczym si� nie wyr�nia i s� to raczej kobiety, �onaci faceci lub m�czy�ni ko�o emerytury do pracy fizycznej.
Niemniej jednak zastosuj� Twoj� rad� - powiedz mi tylko prosz� jak wtedy powinien si� zachowywa� m�j facet przy za�o�eniu �e jest on gejem, a zaproszony przeze mnie atrakcyjny kolega b�dzie hetero ?

Je�li b�dzie niecierpliwy lub zacznie si� denerwowa� tym �e po�wi�casz czas go�ciowi lub nie b�dzie wiedzia� co ze sob� zrobi� (wymy�la� �e ju� p�no, �e chce si� po�o�y� itp) to mo�e �wiadczy� o typowej zazdro�ci. Facet kt�ry woli innego b�dzie raczej po�wi�ca� wi�cej uwagi tej osobie, robi� wszystko �eby si� ponownie spotka� np. b�dzie ci proponowa� "mo�e wyskoczymy w tr�jke gdzie�?" lub b�d� mieli du�o temat�w do obgadania mi�dzy innymi hobby, obgadywa� Ci� do zaproszonej osoby jak to z Tob� �le i w og�le. Najlepiej zwali� win� na kogo�, co nie? :C. Sam osobi�cie nie by�em w takiej sytuacji, �wiadkiem takiego czego� te� nie ale to si� da wyczu�. Nie ma gwarancji �e to si� sprawdzi - tylko czasami. Warto jeszcze aby� mu zaproponowa�a wizyt� u seksuologa, je�li si� nie zgodzi to najwidoczniej nie jest Tob� zainteresowany. Du�o par korzysta z takiej formy pomocy w sprawach wsp�ycia. To normalne. Powodem te� mog� by� jakie� zaburzenia erekcji wskutek czego si� wstydzi partnerki lub boi si� pierwszego kontaktu jak to napisa�a� - ale i tak w to w�tpi�. Wi�kszo�� facet�w ju� poni�ej 18 lat mia�o jakie� kontakty seksualne, ze wzgl�du na okres dojrzewania.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1