Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Pomoc w pracy mgr
Witajcie,
Jestem studentk� pedagogiki opieku�czo-wychowawczej na jednej z pozna�skich uczelni. W ramach mojej pracy magisterskiej („Geje w rodzinie i spo�ecze�stwie- wybrane konteksty i kontrowersje&#8221Wink musz� przeprowadzi� wywiady z homoseksualistami, a �e mam aktualnie problemy z jakimkolwiek poruszaniem si� (noga w gipsie), plus dodatkowo terminy goni�… Zwracam si� do Was z uprzejm� pro�b� o mo�liwie jak najszersz� odpowied� na poni�sze pytania i przes�anie tego co stworzyli�cie na [email protected] b�d� w wiadomo�ci prywatnej na portalu. Zdobyte informacje wykorzystam tylko i wy��cznie w celach naukowych.
Z g�ry �licznie dzi�kuj� za jakikolwiek odzew!
Pozdrawiam,
Asia 


1. Jak u�wiadomi�e� sobie, �e jeste� gejem?
2. Komu pierwszemu wyzna�e� prawd� o swoim homoseksualizmie i dlaczego wybra�e� w�a�nie t� osob�?
3. Co sprawi�o, �e postanowi�e� si� ujawni�?
4. Jaki jest Tw�j aktualny stosunek do w�asnej orientacji seksualnej?

5. Jak ujawni�e� swoj� orientacj� seksualn� przed rodzicami?
6. Jakie emocje ze strony rodzic�w towarzyszy�y Twojemu ujawnieniu si�?
7. Jak aktualnie uk�adaj� si� Twoje relacje z rodzicami?

8. Jaka jest Twoja opinia na temat legalizacji zwi�zk�w partnerskich?
9. Jak, Twoim zdaniem, powinna przebiega� legalizacja zwi�zk�w homoseksualnych?
10. Co my�lisz na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne?
11. Jak powy�sze odnosisz do swojej osoby?; czy sam by�by� zainteresowany adopcj� dziecka?

12. Jakie znasz stereotypy na temat homoseksualist�w?
13. Czy, a je �eli tak to w jaki spos�b, walczysz z stereotypami na temat homoseksualizmu?
14. Ile, Twoim zdaniem. jest prawdziwo�ci w stereotypach na temat homoseksualizmu.

1. Kiedy pod zwgl�dem psychicznym i fizycznym ( ;P ) zacz�li mi si� badrdziej podoba� faceci, poza tym zawsze lepiej dogadywa�em si� z ch�opakami, nie tylko o sporcie Wink
2. Hmmm... dziwne, ale jak powiedzia�em o swojej orientacji swojej przyjaci�lce, powiedzia�a �e przecie� wie, domy�li�a si�. Jakim sposobem - nie wiem. A dlaczego akurat jej? 20 lat znajomo�ci zoboiwi�zuje Wink
3. Denerwowa�o mnie, �e wszyscy na chama chcieli mnie je�li nie wyswata�, to przynajmniej znale�� mi jak�� dziewczyn� -.-
4. Stosunek do stosunku po stosunku... ;D Nie za bardzo rozumiem... Chodzi o akceptacj� samego siebie? No jest, dobrze mi z tym, kim jestem Wink
5. Te� si� domy�lili. Jednak ich reakcja nie by�a... za ciekawa. S�dz�, �e maj� nadziej�, �e to tylko m�j chwilowy "wybryk" i mi przejdzie.
6. Z�o��, zak�opotanie, niezrozumienie, niech��. Dziwne, �e jeszcze mnie nie wymeldowali...
7. Na zasadzie: jeste� - ok, nie ma ci� - te� dobrze.
8. Jestem za. Tylko �eby to w tym kraju si� uda�o, spo�ecze�stwo musi dojrze�, a to musi, jakby nie by�o, potrfa�... Zawsze lepiej mieszka� jako ma��e�stwo ze sob� ni� na "koci� �ap�" czy jak to si� tam nazywa.
9. Poj�cia nie mam jak...
10. Uczucia mieszane...
11. Adopcja? Ja? Na pewno nie. Nie mam tyle cierpliwo�ci. Jako opiekunka mog� robi�, ale mie� dziecko w�asne... nie, co� czuj�, �e bym psychicznie nie podo�a�.
12. Spodnie rurki, wycackani, tona pudru na twarzy, przeci�ganie g�osek, jaskrawy ubi�r, podawanie r�ki "na dam�"...
13. Je�eli walk� mo�na nazwa� olewanie... Wy�miewam to og�lnie. Trudno komu� wybi� ze �ba co�, co sobie ubzdura�.
14. Jedno jest pewne. Geje (a przynajmniej wi�kszo��) s� bardziej zadbani ni� heteroseksualni. No i prawd� jest, �e wi�kszo�� projektant�w mody czy artyst�w to homoseksuali�ci.
Jak pomog�em, to si� ciesz� Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2