Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Po co tutaj jestem
Szukam odpowiedzi na nurtuj�ce mnie pytania Szukam odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytania 4%[1 g�os]
Chc� poczu� si� akceptowany Chcê poczuæ siê akceptowany 7%[2 g�os�w]
Interesuje mnie zdanie ludzi o podobnych problemach Interesuje mnie zdanie ludzi o podobnych problemach 7%[2 g�os�w]
Lubi� przegl�da� profile Lubiê przegl±daæ profile 4%[1 g�os]
Pragn� pom�c innym Pragnê pomóc innym 11%[3 g�os�w]
Szukam ludzi o takiej samej orientacji seksualnej Szukam ludzi o takiej samej orientacji seksualnej 54%[15 g�os�w]
Inne... Jakie? Inne... Jakie? 14%[4 g�os�w]
G�os�w og�em : 28
Po co tutaj jeste� ??
Nie oczekuj� na jakie� g��bsze wywody. Interesuj� mnie odpowiedzi w ankiecie. Temat ten za�o�y�em �eby troch� rozrusza� to forum, o czym by�o wcze�niej.


Edytowane przez kanio dnia 04-05-2013 21:52
�wietnie !!!
W ci�gu 5-ciu minut od za�o�enia tematu: 12-stu odwiedzaj�cych i 2 g�osy. Ciekawe jak b�dzie dalej ....
_______________________



Edytowane przez kanio dnia 04-05-2013 21:37
Po co tutaj jestem:
1. Szukam odpowiedzi na nurtuj�ce mnie pytania
3. Interesuje mnie zdanie ludzi o podobnych problemach
5. Pragn� pom�c innym
6. Szukam ludzi o takiej samej orientacji seksualnej
7. Inne... Jakie? - mo�e nast�pi ten dzie�, w kt�rym b�dziemy nie tylko zagl�da� do tematu, ale i bra� aktywny udzia� w dyskusji Wink

�wietna odpowied� nr. 7 Smile

___________________________________



nie jestem pewien, mo�liwe �e szukam przyjaciela lub kogo� z kim mog� pogada� o wszystkim i nie udawa� twardego cz�owieka by nie zosta� obra�anym i poni�anym ^^

Zarejestrowa�em si� na forum, �eby pozna� ludzi o takiej samej orientacji seksualnej i mo�e znale�� przyjaciela etc.

Zast�pi� potok s��w numerkami: 3, 4, 5, 6 Pfft

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 17